Kolín vybojoval s Pískem první domácí vítězství

1. říjen 2017, 08:35

Kolín - První domácí vítězství vybojovali kolínští hokejisté nad Pískem. V prvních dvou třetinách víc jak třicetkrát vystřelili na bránu soupeře, ale dali jen jeden gól, a tak o své výhře definitivně rozhodli až v poslední třetině.

Kolín – Písek

3:1

Sedmnáct střel vyslali kolínští hokejisté na píseckou bránu v první třetině, ale neujala se žádná. Na první gól utkání tak fanoušci kozlů museli čekat až do druhé třetiny. A v ní si taky počkali. Domácí je dlouho napínali. Ve druhé části vyslali na píseckou bránu znovu sedmnáct střel a jedna z těch posledních byla ta první gólová.

První trefu Kolína si připsal Dominik Zumr. V přesilovce. Na kruzích přesně zamířil do skulinky v růžku brány – 1:0.

Třetí část začali Kolínští v oslabení, ale to ubránili bravurně. Hosty nepustili ani ke střele. A sami pak udeřili. Morkesova přihrávka zpoza brány měla oči a Kadlec ji z první bezchybně zasunul do kasy – 2:0. A chvíli na to pak ještě Zumr vyhrál buly a vystřelil a kapitán Malý byl připraven na dorážku.

Kozlové vedli 3:0 a bylo jasné, že k výhře už to mají blízko. Do konce zápasu zbývalo osm minut. Hosté se pak ještě nadechli k náporu v přesilovce, kterou dokázali využít. Po souhře zakončovali do prázdné a snižovali na 1:3. Ale když zkoušeli na konci utkání power play, ani se nedostali do útočné třetiny.

Kolín bral výhru 3:1 a posunul se na šesté místo.

Branky: 37. Zumr (Malý, Hanzl), 44. Kadlec (Morkes, Panna), 52. Malý (Zumr) – 56. Ciboch (Medek, Hanus). Rozhodčí: Pilný – Pechánek, Roischel. Vyloučení: 3:2. Využití: 1:1. Oslabení: 0:0. Třetiny: 0:0, 1:0, 2:1. Diváci: 513.

Kolín: Martínek – Hanzl, Březina, Hlaveš, Pýcha, Voženílek, Barták, Havelka – Malý, Semirád, Zumr- Morkes, Kadlec, Panna – Kysela, Prokop, Kozák – Veselý, Pilný, Netušil.