Kozlové v přáteláku rozdrtili Dvůr Králové

30. srpen 2017, 08:20

Kolín - Zápas z utkání těch jednodušších sehráli v úterý kolínští hokejisté. V přípravném duelu hostili nováčka druhé ligy ze Dvora Králové a poměrně hladce se došplhali k jednoznačné výhře 10:0.

Kolín – Dvůr Králové nad Labem

10:0

Že to nebude tak náročný zápas jako třeba se Žďárem, naznačily už prví minuty. V té druhé se hladce prosadil Kysela z mezikruží, v té další zase Malý dokonce v oslabení proměňoval přihrávku Zumra zpoza brány. V osmé pak Hanzl od modré zasadil puk pod víko. V deváté Voženílek z druhé vlny poslal puk před bránu na Prokopa, který slavil první gól v dresu kozlů. Zkrátka, ještě nebylo odehráno ani deset minut a domácí už vedli 4:0.

Taky se podle toho odvíjel zbytek utkání. Nejdřív malinké rozčarování na střídačce Kolína z jednoduchého vedení a díky tomu volnější druhá třetina. A pak potvrzení role favorita a nasázení dalších gólů až na konečných 10:0.

Pátou branku přidal kapitán Malý na konci druhého dějství, když po brejku využil Semirádovu přihrávku z křídla. Šestá trefa pak přišla v přesilovce, kterou kozlové sehráli na Zumra do prázdné brány. Šťastná sedmička patřila v sólo akci Kadlecovi. Semirád přidal osmý gól bekendem. Chvíli na to do odkryté brány zakončoval Kozák a nakonec napotřetí dorazil desátý puk do sítě Dvora Králové Voženílek.

I hosté měli v utkání ale světlejší momenty. V jednom z nich orazítkoval Jakub Luštinec tyč a v dalším zajímavém se zase exkolínský Jan Ježek ocitl v brejku, ale gólmana Hermanna nepřekonal. Oba kolínští gólmani tak v úterý vychytali nulu.

Branky: 2. Kysela, 3. Malý (Zumr, Semirád), 8. Hanzl (Malý), 9. Prokop (Voženílek), 38. Malý (Semirád, Zumr), 42. Zumr (Malý, Hanzl), 47. Kadlec, 54. Semirád, 56. Kozák, 60. Voženílek (Černý). Vyloučení: 5:6. Využití: 2:0. Oslabení: 1:0. Třetiny: 4:0, 1:0, 5:0. Diváci: 300.

Kolín: Sejpal (od 32. Hermann) – Hanzl, Březina, Pýcha, Hlaveš, Voženílek, Havelka, Sladký – Zumr, Semirád, Malý – Kysela, Kadlec, Morkes – Kozák, Prokop, Černý – Veselý, Pilný, Kedršt.