V zápase proti Příbram se blýskl Michal Charvát, autor šesti branek!

20. leden 2013, 21:31
(aktualizováno: 20. leden 2013, 21:31)

Kutná Hora - Hokejisté SK Sršni Kutná Hora v neděli sehráli první domácí zápas v roce 2013. Po výhře v Sedlčanech po nájezdech a prohře v Černošicích nastoupili proti Spartaku Příbram. V zápase se nebývale dařilo Michalu Charvátovi, který gólmana Šedivého překonal hned šestkrát!

Kutná Hora - Sp. Příbram 9:5 (2:2, 3:2, 4:1)

Ve druhé třetině domácí třemi brankami zvýšili už na 5:2 a zdálo se, že mají zápas pevně pod kontrolou. Soupeř ale dvěma góly do přestávky stihl korigovat na 5:4 a zadělal na drama v poslední části utkání. Jenže na ledě byl střelecky disponovaný Michal Charvát, jenž skóroval třikrát a rázem to bylo 8:4. Příbramští se pak uchylovali spíše k faulům, Kutnohorští po většinu času hráli v početní výhodě a frustrace hostů vyvrcholila bitkou, kterou vyprovokoval Bejček. Toho musel zkrotit Martin Meloun a tak i v pěstním souboji měli Sršni navrch.

"Poslední třetina už neměla nic společného s hokejem, hosté šli jen za fauly," uvedl po zápase trenér Kutné Hory Jiří Tumpach. "Naši kluci od druhé třetiny hráli dobře, odpovědně, líbilo se mi to. Až na nepěkný konec," dodal. Po dvou brankách Příbrami před druhou přestávkou to vypadalo na drama v poslední třetině. "Podcenili jsme to," uznal kouč a dodal: "Udělali jsme nějaké změny v sestavě, hřísníky jsme nechali sedět a třetí třetina se zlepšila."

Branky a asistence: 13. Charvát (Vaněk, Čejka), 15. Andrle (Tvrdík), 21. Andrle (Pálek), 26. Charvát (Jirek), 26. Charvát (Čejka, Hynek), 43. Charvát (Hynek, Čejka), 45. Charvát, 51. Charvát (Tvrdík, Vaněk), 57. Jelínek (Pálek, Novotný) - 7. Vylita (Franěk, Bauer), 16. Kryll (Benda), 39. Franěk (Kovacs), 40. Franěk (Vylita, Bauer), 58. Svoboda. Vyloučení: 10/14, navíc Pokorný (P) 10 minut OT, Bejček (P) 5 + do konce. Kutná Hora: J. Krištof - Krejza, Novotný, Pálek, Vaněk, Volný, Jirek, Andrle, Charvát, Čejka, Meloun, Hetfleisch, Jelínek, Hynek, Tvrdík, Macháček. Trenér Jiří Tumpach. Příbram: Šedivý - Pokorný, Bejček, Valta, Lorenc, Benda, Procházka, Kryll, Svoboda, Vrba, Bauer, Franěk, Vylita, Hlaváček, Běžel, Kovács. Trenér Ladislav Stránský.