Vrátí Benešovu dvě porážky o gól?

8. leden 2010, 13:09

Kutná Hora - Osmadvacáté kolo II. ligy naordinovalo další domácí utkání pro Sršně. Jejich soupeřem budou tentokrát Vodní lvi z Benešova, pro které jde o první soutěžní zápas v roce 2010.

Hokejisté Benešova naposledy nastoupili ve II. lize 19. prosince 2009, kdy na domácím ledě porazili pražskou Kobru 5:4. Na ledě opět dominovaly hvězdy týmu jako Michal Kaňka a Jakub Verbík. Tito dva jsou s Kocmanem a Jonášem hlavními oporami týmu. I když mají Benešovští užší kádr, jsou na třetím místě druhé ligy s 39 body.

Kutnohorští narazili na středočeského soupeře v sezoně už dvakrát. Ani jednou s ním ale nedokázali bodovat. V prvním utkání na ledě Kutné Hory podlehli domácí hokejisté Vodním lvům 5:4. O celkovém skóre rozhodla slabá první třetina sršňů, kterou prohráli 2:0. Hattrick zaznamenal benešovský Kucharčík, který už v kádru nedělního soupeře není. Za domácí dvakrát vsítil Nakládal. Druhý vzájemný duel na ledě Benešova prohráli Kutnohorští také o gól, tentokrát 4:3. Rozhodující trefu v zápase obstaral dvě minuty před koncem Michal Kaňka. Hráčem utkání Kutné Hory se stal za gól a asistenci obránce Ladislav Janata.

Stadion vstoupil po vánoční pauze do soutěže v lepší formě než před přestávkou. Cukroví žádné stopy nezanechalo a Kutnohorští potrápili vedoucí tým soutěže. S Pískem prohráli těsně 5:4. Všechny čtyři branky si rozdělili Králíček, Bláha, Hemský a Kadlec. V utkání hrál dobře i mladík Vylíčil. Do branky se dnes postaví Tomáš Kalousek, který chytal od 18. minuty už v utkání s Pískem.

S pískem Kutná Hora nebodoval, proto je skoro povinností vyhrát v neděli. Nenechte je ve štychu a dorazte přímo na stadion. Zápas začíná v neděli 10. ledna v 18:00.