Benešov - První kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev mladších žáků a mladších žákyň (chlapci a dívky ročníků narození 2009 a 2010) se uskutečnilo v pátek 22. dubna v Benešově. V konkurenci devíti chlapeckých a dvanácti dívčích družstev se obě kutnohorská družstva rozhodně neztratila - dívky vybojovaly třetí místo a chlapci skončili na šestém místě.
Celkem se závodů účastnilo 85 chlapců a 155 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Radek Dobiáš (9 b.), Jan Bureš (6 b.) a Stanislav Zápotocký (4 b.) v chlapeckém družstvu, mezi dívkami pak Alžběta Křídová (19 b.), Petra Heydušková (16 b.) a Ema Kounická (15 b.).
JAN BUREŠ
5. místo výška (136 cm)
RADEK DOBIÁŠ
6. místo 60 m překážek (11,22 s)
ALŽBĚTA KŘÍDOVÁ
1. místo výška (148 cm)
3. místo 60 m překážek (10,94 s)
PETRA HEYDUŠKOVÁ
1. místo koule (9,97 m)
6. místo oštěp (17,87 m)
EMA KOUNICKÁ
3. místo výška (142 cm)
NIKOLA FETTEROVÁ
5. místo dálka (425 cm)
MICHAELA ADÁMOVÁ
5. místo koule (8,29 m)
KAROLÍNA ZÍKOVÁ
6. místo 60 m (8,70 s)
ŠTAFETA 4 X 60 M
5. místo (35,75 s) - Jan Bureš, Radek Dobiáš, Stanislav Zápotocký, Vojtěch Kalný
3. místo (33,82 s) - Michaela Adámková, Ema Kounická, Alžběta Křídová, Karolína Zíková
Křesetice - Zábava v Křeseticích u Kutné Hory se skupinou Keks z…
Kutnohorsko - Fotbalové celky z Kutnohorska o víkendu sehrají da…
Malešov - Turnaj kategorie U12 v Malešově, který se rok co …
Kutná Hora - Územní odbor Kutná Hora Hasičského záchranného sbor…
Lomec - SDH Lomec připravuje na sobotu 18. května 2024 cyklovýle…
Benešov - První kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev mladších žáků a mladších žákyň (chlapci a dívky ročníků narození 2009 a 2010) se uskutečnilo v pátek 22. dubna v Benešově. V konkurenci devíti chlapeckých a dvanácti dívčích družstev se obě kutnohorská družstva rozhodně neztratila - dívky vybojovaly třetí místo a chlapci skončili na šestém místě.
Celkem se závodů účastnilo 85 chlapců a 155 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Radek Dobiáš (9 b.), Jan Bureš (6 b.) a Stanislav Zápotocký (4 b.) v chlapeckém družstvu, mezi dívkami pak Alžběta Křídová (19 b.), Petra Heydušková (16 b.) a Ema Kounická (15 b.).
JAN BUREŠ
5. místo výška (136 cm)
RADEK DOBIÁŠ
6. místo 60 m překážek (11,22 s)
ALŽBĚTA KŘÍDOVÁ
1. místo výška (148 cm)
3. místo 60 m překážek (10,94 s)
PETRA HEYDUŠKOVÁ
1. místo koule (9,97 m)
6. místo oštěp (17,87 m)
EMA KOUNICKÁ
3. místo výška (142 cm)
NIKOLA FETTEROVÁ
5. místo dálka (425 cm)
MICHAELA ADÁMOVÁ
5. místo koule (8,29 m)
KAROLÍNA ZÍKOVÁ
6. místo 60 m (8,70 s)
ŠTAFETA 4 X 60 M
5. místo (35,75 s) - Jan Bureš, Radek Dobiáš, Stanislav Zápotocký, Vojtěch Kalný
3. místo (33,82 s) - Michaela Adámková, Ema Kounická, Alžběta Křídová, Karolína Zíková