Starší plavci Sparty Kutná Hora v kolínském bazénu vylovili řadu medailí!

16. květen 2017, 07:36

Kolín - Starší plavci Sparty Kutné Hory (roč. 2005 - 2007) se v sobotu 13. května vydali do nedalekého kolínského bazénu na druhé kolo Krajské základní soutěže - východní část, aby zde bojovali o stupně vítězů a postup na Krajský přebor středočeského kraje.

Chtěli zde předvést, že nejenom mladší plavci dokáží přivést umístění na stupních vítězů a proto dali do svých výkonů vše, co mohli, aby si vylepšili svá osobní maxima, která stačila v patnácti případech na stupně vítězů.

Veronika Sigmundová získala dvakrát 1. místo na 50 motýl a 100 polohový závod, 2. místo na 100 motýl a 3. místo na 50 prsa. Tomáš Horčička si vyplaval 2. místo na 50 prsa, a 2 x 3. místo na 50 a 100 znak. Evelina Popovici se umístila 2 x 1. na 50 prsa a 50 motýl, 2. na 50 znak a 3. na 200 prsa. Veronika Cihlářová získala 2. místo na 50 motýl a 3. na 50 prsa. František Kocourek si vyplaval 1. místo na 50 volný způsob a 2. místo na 50 prsa. Ostatní plavci Jan Burýšek, Ondřej Filouš, Pavel Hubal, Matyáš Kocourek, Natálie Honová a Kristýny Kubicová se umístili v některých svých startech v první desítce nejlepších a ukázali, že do budoucna se i s nimi bude muset počítat v boji o stupně vítězů.