Úspěšné vystoupení čáslavských běžců na Mistrovství ČR mládeže v přespolním běhu

26. březen 2018, 08:54

Čáslav - Mistrovství ČR se uskutečnilo 24. března v Dolní Dobrouči pro kategorie žactva a dorostu. Závodů se zúčastnila početná skupina atletů z Čáslavi.

Vzhledem k tomu, že v každé kategorii startovalo minimálně 70 startujících bylo vystoupení velmi úspěšné.

Mezi mladšími žáky  se prosadil na výborné 8. místo František Malina, k medaili mu scházelo pouze 10s. 51. místo  Radek Havlíček, 54. místo Petr Hrubý a 57. místo Vojtěch Boháč.

Mezi mladšími žákyněmi nejlépe doběhla na 41. místě Barbora Kovačičová, 49. místo Andrea Dočekalová, 55. místo Hana Apltauerová a 58. místo Julie Šimůnková.

Mezi staršími žákyněmi vybojovala 41. místo Tereza Havlíčková a 61. místo Alena Apltauerová.

V dorostencích obsadil Martin Pecha vynikající 9. místo a 41. místo obsadil po kolizi hned po stártu Michal Perner, který celý závod odběhl s krvácejícím nosem.

Ve vloženém závodě přípravek vybojoval 1. místo Václav Apltauer a mezi děvčaty Kristýna Vaňková doběhla na 11. místě.