V čele průběžného pořadí regionálního poháru figuruje Miroslav Cyrus z Čáslavi
Kutnohorsko - Stolně-tenisový regionální pohár pokračoval o víkendu druhým turnaje. Svá utkání v této soutěži odehráli u žáci:
Druhý turnaj:
1. | Švarc Ondřej | Sokol Uhlířské Janovice | 325 |
2. | Čakovský Milan st. | Sokol Starkoč | 265 |
3. | Liška Josef | Sokol Močovice | 205 |
4. | Cyrus Miroslav | Sokol Čáslav | 205 |
5. | Záboj Matěj | ST EUROMASTER Kolín | 185 |
6. | Šturc Jiří | Benešov | 185 |
7. | Švarc Petr | Sokol Uhlířské Janovice | 170 |
8. | Faltín Antonín | Sokol Kutná Hora | 170 |
9. | Dolejš Martin | Stolní tenis Kolín | 145 |
10. | Svoboda Miloš | Stolní tenis Kolín | 140 |
11. | Kačírek David | SK Nová Ves I. | 135 |
12. | Kořínek Miroslav | Sokol Močovice | 135 |
13. | Beran Tomáš | Sokol Čáslav | 130 |
14. | Němec Marek | SKC Zruč nad Sázavou | 100 |
15. | Herout Václav | SKC Zruč nad Sázavou | 55 |
15. | Chyba Jaroslav | SKP Olympia Kutná Hora | 55 |
17. | Nádvorník Štěpán | Benešov | 45 |
17. | Palát Dominik | Sokol Starkoč | 45 |
19. | Petržílka Ondřej | Sokol Čáslav | 40 |
20. | Čakovský Michal | Sokol Starkoč | 30 |
21. | Beran Stanislav | Sokol Čáslav | 20 |
21. | Salák Alois | TJ Sokol Starý Kolín | 20 |
23. | Pánek Daniel | TJ Sokol Starý Kolín | 15 |
23. | Váša Jan | Sokol Uhlířské Janovice | 15 |
Průběžné pořadí po druhém turnaji:
1. | Cyrus Miroslav | Sokol Čáslav | 183 | 221 | 404 | ||
2. | Faltín Antonín | Sokol Kutná Hora | 228 | 170 | 398 | ||
3. | Uher Petr | SKC Zruč n.Sázavou | 380 | 0 | 380 | ||
4. | Dolejš Martin | Stolní tenis Kolín | 225 | 145 | 370 | ||
5. | Švarc Ondřej | Sokol Uhl. Janovice | 0 | 354 | 354 | ||
6. | Liška Josef | Sokol Močovice | 125 | 225 | 350 | ||
7. | Nevřela Daniel | SKC Zruč n.Sázavou | 310 | 0 | 310 | ||
8. | Švarc Petr | Sokol Uhl. Janovice | 125 | 179 | 304 | ||
9. | Čakovský Milan st. | Sokol Starkoč | 0 | 276 | 276 | ||
10. | Kořínek Miroslav | Sokol Močovice | 78 | 135 | 213 | ||
11. | Lövl Jan | Sokol Čáslav | 208 | 0 | 208 | ||
12. | Beran Tomáš | Sokol Čáslav | 75 | 133 | 208 | ||
13. | Záboj Matěj | ST EUROMASTER Kolín | 0 | 196 | 196 | ||
14. | Herout Václav | SKC Zruč n.Sázavou | 133 | 55 | 188 | ||
15. | Štus Radek | Sokol Kutná Hora | 185 | 0 | 185 | ||
15. | Šturc Jiří | Sokol Benešov | 0 | 185 | 185 | ||
17. | Janeček Martin | Olympia K. Hora | 183 | 0 | 183 | ||
18. | Číž Josef | Sokol Uhl. Janovice | 175 | 0 | 175 | ||
19. | Dohnal Jaroslav | SDH Olbramovice | 173 | 0 | 173 | ||
20. | Čakovský Michal | Sokol Starkoč | 138 | 30 | 168 | ||
21. | Slavík Radek | Sokol Benešov | 140 | 0 | 140 | ||
21. | Svoboda Miloš | Stolní tenis Kolín | 0 | 140 | 140 | ||
23. | Kačírek David | SK Nová Ves I. | 0 | 138 | 138 | ||
24. | Širák Daniel | Sokol Čáslav | 130 | 0 | 130 | ||
24. | Hrčka Milan | Sokol Močovice | 130 | 0 | 130 | ||
26. | Němec Marek | SKC Zruč n.Sázavou | 0 | 100 | 100 | ||
27. | Jandejsek Zdeněk | SKC Zruč n.Sázavou | 90 | 0 | 90 | ||
28. | Nádvorník Štěpán | Sokol Benešov | 40 | 45 | 85 | ||
29. | Palát Dominik | Sokol Starkoč | 25 | 45 | 70 | ||
30. | Salák Alois | TJ Sokol Starý Kolín | 35 | 20 | 55 | ||
31. | Chyba Jaroslav | Olympia K.Hora | 0 | 55 | 55 | ||
32. | Vaněk Jiří | Olympia K. Hora | 45 | 0 | 45 | ||
33. | Petržílka Ondřej | Sokol Čáslav | 0 | 40 | 40 | ||
34. | Beran Stanislav | Sokol Čáslav | 20 | 20 | 40 | ||
35. | Hrazdíra Jiří | Sokol Benešov | 35 | 0 | 35 | ||
36. | Drbohlav Tomáš | TJ Sokol Starý Kolín | 15 | 0 | 15 | ||
36. | Dusil Filip | Sokol Kutná Hora | 15 | 0 | 15 | ||
36. | Křenovský Štěpán | Sokol Kutná Hora | 15 | 0 | 15 | ||
36. | Veverka Filip | Sokol Kutná Hora | 15 | 0 | 15 | ||
36. | Pánek Daniel | TJ Sokol Starý Kolín | 0 | 15 | 15 | ||
36. | Váša Jan | Sokol Uhl. Janovice | 0 | 15 | 15 |
Druhý turnaj:
1. | Líska Filip | 2001 | Sokol Kutná Hora | 345 |
2. | Kepka Jaroslav | 2001 | Sokol Malešov | 285 |
3. | Šimková Aneta | 2001 | Sokol Uhlířské Janovice | 245 |
4. | Pufler Václav | 2001 | Sokol Uhlířské Janovice | 225 |
5. | Kolman Leon | 2003 | Sokol Kutná Hora | 205 |
6. | Procházka Jan | 2002 | SKC Zruč nad Sázavou | 205 |
7. | Pícha Tomáš | 2002 | Sokol Uhlířské Janovice | 185 |
8. | Dolejš Ladislav | 2003 | SKC Zruč nad Sázavou | 170 |
9. | Kalva Tomáš | 2001 | ST EUROMASTER Kolín | 160 |
9. | Náhlovský David | 2003 | ST EUROMASTER Kolín | 160 |
11. | Cincibus Milan | 2003 | Sokol Týnec n.L. | 150 |
11. | Kop Jaromír | 2002 | SKC Zruč nad Sázavou | 150 |
13. | Beznoska Jaroslav | 2003 | SKC Zruč nad Sázavou | 145 |
13. | Formánek Josef | 2002 | ST EUROMASTER Kolín | 145 |
13. | Pena Adam | 2003 | Sokol Velim | 145 |
16. | Hrouda Jakub | 2002 | ST EUROMASTER Kolín | 130 |
16. | Menšíková Šárka | 2002 | SKC Zruč nad Sázavou | 130 |
16. | Rylich Vojtěch | 2001 | Sokol Chlístovice | 130 |
19. | Kokstein Aleš | 2005 | SKC Zruč nad Sázavou | 125 |
20. | Štěpina Dalibor | 2004 | Sokol Chlístovice | 120 |
21. | Přívora Tomáš | 2001 | Sokol Kutná Hora | 115 |
22. | Čermáková Markéta | 2004 | Sokol Chlístovice | 105 |
23. | Balouš Petr | 2002 | Sokol Velim | 75 |
24. | Číž Daniel | 2003 | Sokol Uhlířské Janovice | 65 |
25. | Pena Štěpán | 2005 | Sokol Velim | 45 |
26. | Růžička Dan | 2006 | Sokol Kutná Hora | 40 |
27. | Čebiš Patrik | 2006 | Sokol Velký Osek | 35 |
27. | Puflerová Markéta | 2006 | Sokol Uhlířské Janovice | 35 |
29. | Bulgr Jan | 2004 | Sokol Velim | 25 |
29. | Dytrych Matěj | 2003 | Sokol Kutná Hora | 25 |
29. | Zof Dominik | 2004 | Sokol Kutná Hora | 25 |
32. | Bárta Jiří | 2009 | ST EUROMASTER Kolín | 20 |
32. | Bártová Kateřina | 2006 | ST EUROMASTER Kolín | 20 |
32. |
Malešov - SK Malešov připravil na středu 8. května 24. roč…
Kutná Hora - Ve sportovní hale Klimeška se pro děti ročníků 2010…
Kutnohorsko - Fotbalové celky z Kutnohorska o víkendu sehrají da…
Kutná Hora – Autoskla Kudrna – car jsou kutnohorskou firmou s dl…
Pomalu ale jistě se blíží termíny letní dovolené. Řada našinců v…
V čele průběžného pořadí regionálního poháru figuruje Miroslav Cyrus z Čáslavi
Kutnohorsko - Stolně-tenisový regionální pohár pokračoval o víkendu druhým turnaje. Svá utkání v této soutěži odehráli u žáci:
Druhý turnaj:
1. | Švarc Ondřej | Sokol Uhlířské Janovice | 325 |
2. | Čakovský Milan st. | Sokol Starkoč | 265 |
3. | Liška Josef | Sokol Močovice | 205 |
4. | Cyrus Miroslav | Sokol Čáslav | 205 |
5. | Záboj Matěj | ST EUROMASTER Kolín | 185 |
6. | Šturc Jiří | Benešov | 185 |
7. | Švarc Petr | Sokol Uhlířské Janovice | 170 |
8. | Faltín Antonín | Sokol Kutná Hora | 170 |
9. | Dolejš Martin | Stolní tenis Kolín | 145 |
10. | Svoboda Miloš | Stolní tenis Kolín | 140 |
11. | Kačírek David | SK Nová Ves I. | 135 |
12. | Kořínek Miroslav | Sokol Močovice | 135 |
13. | Beran Tomáš | Sokol Čáslav | 130 |
14. | Němec Marek | SKC Zruč nad Sázavou | 100 |
15. | Herout Václav | SKC Zruč nad Sázavou | 55 |
15. | Chyba Jaroslav | SKP Olympia Kutná Hora | 55 |
17. | Nádvorník Štěpán | Benešov | 45 |
17. | Palát Dominik | Sokol Starkoč | 45 |
19. | Petržílka Ondřej | Sokol Čáslav | 40 |
20. | Čakovský Michal | Sokol Starkoč | 30 |
21. | Beran Stanislav | Sokol Čáslav | 20 |
21. | Salák Alois | TJ Sokol Starý Kolín | 20 |
23. | Pánek Daniel | TJ Sokol Starý Kolín | 15 |
23. | Váša Jan | Sokol Uhlířské Janovice | 15 |
Průběžné pořadí po druhém turnaji:
1. | Cyrus Miroslav | Sokol Čáslav | 183 | 221 | 404 | ||
2. | Faltín Antonín | Sokol Kutná Hora | 228 | 170 | 398 | ||
3. | Uher Petr | SKC Zruč n.Sázavou | 380 | 0 | 380 | ||
4. | Dolejš Martin | Stolní tenis Kolín | 225 | 145 | 370 | ||
5. | Švarc Ondřej | Sokol Uhl. Janovice | 0 | 354 | 354 | ||
6. | Liška Josef | Sokol Močovice | 125 | 225 | 350 | ||
7. | Nevřela Daniel | SKC Zruč n.Sázavou | 310 | 0 | 310 | ||
8. | Švarc Petr | Sokol Uhl. Janovice | 125 | 179 | 304 | ||
9. | Čakovský Milan st. | Sokol Starkoč | 0 | 276 | 276 | ||
10. | Kořínek Miroslav | Sokol Močovice | 78 | 135 | 213 | ||
11. | Lövl Jan | Sokol Čáslav | 208 | 0 | 208 | ||
12. | Beran Tomáš | Sokol Čáslav | 75 | 133 | 208 | ||
13. | Záboj Matěj | ST EUROMASTER Kolín | 0 | 196 | 196 | ||
14. | Herout Václav | SKC Zruč n.Sázavou | 133 | 55 | 188 | ||
15. | Štus Radek | Sokol Kutná Hora | 185 | 0 | 185 | ||
15. | Šturc Jiří | Sokol Benešov | 0 | 185 | 185 | ||
17. | Janeček Martin | Olympia K. Hora | 183 | 0 | 183 | ||
18. | Číž Josef | Sokol Uhl. Janovice | 175 | 0 | 175 | ||
19. | Dohnal Jaroslav | SDH Olbramovice | 173 | 0 | 173 | ||
20. | Čakovský Michal | Sokol Starkoč | 138 | 30 | 168 | ||
21. | Slavík Radek | Sokol Benešov | 140 | 0 | 140 | ||
21. | Svoboda Miloš | Stolní tenis Kolín | 0 | 140 | 140 | ||
23. | Kačírek David | SK Nová Ves I. | 0 | 138 | 138 | ||
24. | Širák Daniel | Sokol Čáslav | 130 | 0 | 130 | ||
24. | Hrčka Milan | Sokol Močovice | 130 | 0 | 130 | ||
26. | Němec Marek | SKC Zruč n.Sázavou | 0 | 100 | 100 | ||
27. | Jandejsek Zdeněk | SKC Zruč n.Sázavou | 90 | 0 | 90 | ||
28. | Nádvorník Štěpán | Sokol Benešov | 40 | 45 | 85 | ||
29. | Palát Dominik | Sokol Starkoč | 25 | 45 | 70 | ||
30. | Salák Alois | TJ Sokol Starý Kolín | 35 | 20 | 55 | ||
31. | Chyba Jaroslav | Olympia K.Hora | 0 | 55 | 55 | ||
32. | Vaněk Jiří | Olympia K. Hora | 45 | 0 | 45 | ||
33. | Petržílka Ondřej | Sokol Čáslav | 0 | 40 | 40 | ||
34. | Beran Stanislav | Sokol Čáslav | 20 | 20 | 40 | ||
35. | Hrazdíra Jiří | Sokol Benešov | 35 | 0 | 35 | ||
36. | Drbohlav Tomáš | TJ Sokol Starý Kolín | 15 | 0 | 15 | ||
36. | Dusil Filip | Sokol Kutná Hora | 15 | 0 | 15 | ||
36. | Křenovský Štěpán | Sokol Kutná Hora | 15 | 0 | 15 | ||
36. | Veverka Filip | Sokol Kutná Hora | 15 | 0 | 15 | ||
36. | Pánek Daniel | TJ Sokol Starý Kolín | 0 | 15 | 15 | ||
36. | Váša Jan | Sokol Uhl. Janovice | 0 | 15 | 15 |
Druhý turnaj:
1. | Líska Filip | 2001 | Sokol Kutná Hora | 345 |
2. | Kepka Jaroslav | 2001 | Sokol Malešov | 285 |
3. | Šimková Aneta | 2001 | Sokol Uhlířské Janovice | 245 |
4. | Pufler Václav | 2001 | Sokol Uhlířské Janovice | 225 |
5. | Kolman Leon | 2003 | Sokol Kutná Hora | 205 |
6. | Procházka Jan | 2002 | SKC Zruč nad Sázavou | 205 |
7. | Pícha Tomáš | 2002 | Sokol Uhlířské Janovice | 185 |
8. | Dolejš Ladislav | 2003 | SKC Zruč nad Sázavou | 170 |
9. | Kalva Tomáš | 2001 | ST EUROMASTER Kolín | 160 |
9. | Náhlovský David | 2003 | ST EUROMASTER Kolín | 160 |
11. | Cincibus Milan | 2003 | Sokol Týnec n.L. | 150 |
11. | Kop Jaromír | 2002 | SKC Zruč nad Sázavou | 150 |
13. | Beznoska Jaroslav | 2003 | SKC Zruč nad Sázavou | 145 |
13. | Formánek Josef | 2002 | ST EUROMASTER Kolín | 145 |
13. | Pena Adam | 2003 | Sokol Velim | 145 |
16. | Hrouda Jakub | 2002 | ST EUROMASTER Kolín | 130 |
16. | Menšíková Šárka | 2002 | SKC Zruč nad Sázavou | 130 |
16. | Rylich Vojtěch | 2001 | Sokol Chlístovice | 130 |
19. | Kokstein Aleš | 2005 | SKC Zruč nad Sázavou | 125 |
20. | Štěpina Dalibor | 2004 | Sokol Chlístovice | 120 |
21. | Přívora Tomáš | 2001 | Sokol Kutná Hora | 115 |
22. | Čermáková Markéta | 2004 | Sokol Chlístovice | 105 |
23. | Balouš Petr | 2002 | Sokol Velim | 75 |
24. | Číž Daniel | 2003 | Sokol Uhlířské Janovice | 65 |
25. | Pena Štěpán | 2005 | Sokol Velim | 45 |
26. | Růžička Dan | 2006 | Sokol Kutná Hora | 40 |
27. | Čebiš Patrik | 2006 | Sokol Velký Osek | 35 |
27. | Puflerová Markéta | 2006 | Sokol Uhlířské Janovice | 35 |
29. | Bulgr Jan | 2004 | Sokol Velim | 25 |
29. | Dytrych Matěj | 2003 | Sokol Kutná Hora | 25 |
29. | Zof Dominik | 2004 | Sokol Kutná Hora | 25 |
32. | Bárta Jiří | 2009 | ST EUROMASTER Kolín | 20 |
32. | Bártová Kateřina | 2006 | ST EUROMASTER Kolín | 20 |
32. |