Výsledky: Medaile v kutnohorské olympiádě rozdělili v cyklistice, šplhu a plavání

19. červen 2016, 12:42

Kutná Hora - Na Městských hrách 7. olympiády dětí a mládeže v Kutné Hoře rozdali další medaile: Tentokrát v cyklistice, šplhu a plavání:

Výsledky

Cyklistika 6. - 7. třída dívky (dvě kola):
1. Jelínková Veronika (PA) - 9:28,7
2. Kadlečková Veronika (MA) - 9:50,9
3. Ladomirjaková Adéla (MA) - 10:23,0
4. Hrišková Natálie (ZI) - 10:26,9
5. Blahníková Barbora (ZI) - 11:18,0
6. Hlavová Vendula (MA) - 11:38,7
7. Seilerová Anna (MA) - 11:40,6
8. Šimůnková Agáta (ZI) - 11:56,7
9. Lavická Amálie (ZI) - 12:34,8
10. Zoufalá Šárka (PA) - 12:57,4
11. Vlasáková Štěpánka (PA) - 13:04,5
12. Votavová Alena (GY) - 13:43,6

Cyklistika 6. - 7. třídy chlapci (tři kola):
1. Vencl Libor (MA) - 10:51,3
2. Grauer Jakub (ZI) - 11:37,9
3. Koudelka Kryštof (MA) - 12:49,7
4. Bílý Marek (GY) - 13:00,3
5. Měšťánek Richard (ZI) - 13:34,2
6. Pařez Tomáš (PA) - 14:58,9
7. Novotný Matěj (KS) - 16:07,2
8. Zoufalý Ondřej (PA) - 16:15,8
9. Schovanec Antonín (KS) - 16:49,6
10. Cimburek Filip (ZI) - 17:05,9
11. Kašpar Jan (ZI) - 17:20,4
12. Wasserbauer Lukáš (MA) - 18:09,2
13. Pečenka Štěpán (KS) - 19:05,1
Netolický Filip (KS) - 20:20,9

Cyklistika 8. - 9. třída dívky (dvě kola):
1. Šimůnková Nikola (PA) - 9:20,3
2. Karešová Anna (ZI) - 9:22,1
3. Kosíková Michaela (MA) - 9:28,1
4. Izájová Klára (PA) - 10:06,6
5. Zemanová Kristýna (MA) - 10:50,9
6. Neumanová Štěpánka (PA) - 10:52,0

Cyklistika 8. - 9. třídy chlapci (čtyři kola):
1. Vencl Jakub (MA) - 13:59,3
2. Ondráček Radek (MA) - 15:19,8
3. Grabherr Adam (GY) - 16:07,6
4. Kadleček Václav (MA) - 16:30,1
5. Kamenář Matěj (ZI) - 17:18,0
6. Heroutek Petr (PA) - 17:37,2
7. Barták Josef (ZI) - 18:22,9
8. Kurka Miroslav (ZI) - 18:33,2
9. Muller Jakub (GY) - 19:04,5
10. Vecek Ondřej (KS) - 19:30,5
11. Paděra David (PA) - 19:46,0
12. Horna Adam (KS) - 19:53,1
13. Miškovský Martin (MAM) - 20:30,1
14. Candrák Boris (ZI) - 23:11,6
15. Kopecký Matěj (ZIM) - 23:11,6
Procházka Tomáš (MA) - DNF
Kocourek Ondřej (PA) - DNF

Šplh 3. - 5. třída - dívky:
1. Lukášková Julie (MA) - 10,55
2. Binderová Eliška (KS) - 11,54
3. Tomanová Barbora (PA) - 11,56
4. Černá Marie Barbora (KS) - 13,09
5. Šimůnková Agáta (ZI) - 13,93
6. Lorencová Martina (PA) -  14,09
7. Čejková Karolína (ZI) - 14,15
8. Horváthová Irena (KS) - 14,35
9. Kloosová Lucie (MA) - 14,39
10. Špalková Kateřina (PA) - 14,76
11. Jandejsková Lucie (KS) - 15,71
12. Krupičková Kateřina (PA) - 16,78
13. Klailová Sabina (MA) - 17,10
14. Veselá Adéla (MA) - 17,66
15. Blahníková Barbora (ZI) - 17,71
16. Klímová Luisa (PA) - 19,62

Družstva:
1. KS - 38,65
2. PA - 38,87
3. MA - 41,28
4. ZI - 45,79

Šplh 3. - 5. třídy chlapci:
1. Novotný Matěj (KS) - 9,55
2. Helcl Jaroslav (ZI) - 11,23
3. Kovalda Matyáš (ZI) - 12,44
4. Fořt Milan (MA) - 12,75
5. Mančov Dan (KS) - 13,45
6. Smetana Hynek (ZI) - 14,10
7. Novák Patrik (PA) - 15,42
8. Bečán Filip (KS) - 16,19
9. Havránek Matěj (MA) - 16,97
10. Pokorný Šimon (MA) - 17,18
11. Nehasil Jakub (PA) - 17,62
12. Rydval Prokop (ZI) - 17,97
13. Novák Filip (KS) - 18,18
14. Grmolenský Jan (PA) - 18,25
15. Pařez Tomáš (PA) - 20,01

Družstva:
1. ZI -  37,69
2. KS - 39,03
3. MA - 46,90
4. PA - 50,98

Šplh 6. - 7. třídy dívky:
1. Vlková Denisa (ZI) -  10,68
2. Linhartová Veronika (ZI) - 10,69
3. Černá Viktorie (MA) - 10,70
4. Kadlečková Veronika (MA) - 11,29
5. Byrtusová Anna (PA) - 11,90
6. Králiková Kateřina (ZI) - 11,99
7. Klímová Ema (PA) - 12,12
8. Kuberová Jana (KS) - 12,82
9. Skalníková Klára (CG) - 13,15
10. Veselá Lucie (MA) - 13,51
11. Hlavová Vendula (MA) - 14,13
12. Benková Pavla (KS) - 14,58
13. Kuttová Tereza (ZI) - 15,08
14. Culková Natálie (PA) - 15,63
15. Dostálová Klára (PA) - 16,38
16. Veverková Kateřina (KS) - 22,19
17. Němcová Tereza (CG) - 27,25
18. Bulandrová Ema (GY) - 107,86

Družstva:
1. ZI - 33,36
2. MA - 35,19
3. PA - 37,84
4. KS - 49,59

Šplh 6. - 7. třídy chlapci:
1. Červený Jiří (MA) - 7,89
2. Spurný Lukáš (KS) - 8,23
3. Tůma David (ZI) - 8,45
4. Fereš Tomáš (PA) - 8,67
5. Semenjuk Viktor (MA) - 8,84
6. Vejl Vítek (ZI) - 9,52
7. Dolejší Dominik (KS) - 10,13
8. Grauer Jakub (ZI) - 11,58
9. Janoušek Tomáš (ZI) - 12,19
10. Duras Lukáš (PA) - 12,19
11. Vavřina Zdeněk (MA) - 12,65
12. Bartoš Pavel (KS) - 13,34
13. Hejzlar Jáchym (KS) - 14,83
14. Kutílek Tomáš (MA) - 14,85
15. Zachariáš Štěpán (PA) - 17,23
16. Rajchman Zdeněk (PA) - 30,80

Družstva:
1. ZI - 28,61
2. MA - 29,38
3. KS - 31,23
4. PA - 35,34

Šplh 8. - 9. třídy dívky:
1. Netolická Kristýna (KS) - 7,71
2. Pečenková Ráchel (KS) - 8,42
3. Nováková Dominika (PA) - 8,54
4. Šmucrová Karolína (KS) - 9,14
5. Křečková Natálie (PA) - 9,43
6. Bilaňuková Alexandra (PA) - 10,69
7. Trzaskaliková Nicola (ZI) - 12,11
8. Karešová Anna (ZI) - 12,31
9. Karlová Aneta (ZI) - 12,41
10. Henzlová Štěpánka (MA) - 13,20
11. Macháčková Markéta (ZI) - 14,37
12. Izájová Klára (PA) - 15,14
13. Pokorná Veronika (KS) - 16,80
14. Staňková Veronika (MA) - 16,83
Petránková Nikola (MA) - 116,40
Novotná Anežka (MA) - 117,26

Družstva
1. KS - 25,27
2. PA - 28,66
3. ZI - 36,83
4. MA - 63,69

Šplh 8. - 9. třídy chlapci:
1. Koller Martin (PA) - 6,27
2. Novotný Jakub (MA) - 6,76
3. Čepelák Pavel (PA) - 6,82
4. Kadleček Václav (MA) - 6,88
5. Kliment Jonáš (CG) - 6,92
6. Janeček Jiří (KS) - 6,93
7. Ondráček Radek (MA) - 7,12
8. Danilov Vladislav (PA) - 7,16
9. Kolůvek Jiří (ZI) - 7,49
10. Dastych Dominik (ZI) - 8,10
11. Duras Antonín (PA) - 8,28
12. Pražák Dan (KS) - 8,49
13. Mommers Rick (ZI) - 8,77
14. Procházka Tomáš (MA) - 8,87
15. Vecek Ondřej (KS) - 13,78
16. Kareš Jan (ZI) - 14,20
17. Horna Adam (KS) - 14,89

Družstva:
1. PA - 20,25
2. MA - 20,76
3. ZI - 24,36
4. KS - 28,17

Plavání 3. - 5. třídy dívky 25 metrů volný způsob:
1. Popovici Evelina (ZI) - 18,0
2. Sigmundová Veronika (MA) - 18,2
3. Bínová Lucie (PA) - 18,9
4. Hvězdová Patricie (ZI) - 19,3
5. Vrabčáková Simona (PA) - 19,5
6. Vanková Anna (ZI) - 21,7
7. Svobodová Barbora (PA) - 22,0
8. Valová Ema (PA) - 22,3
9. Veselá Adéla (MA) - 22,8
10. Malinová Zuzana (MA) - 23,7
11. Němečková Tereza (ZI) - 24,7
12. Nejezchlebová Anna (MA) - 25,5
13. Černá Marie Barbora (KS) - 27,6
14. Draslarová Zuzana (KS) - 28,1
15. Novotná Kristýna (KS) - 30,4
16. Kočendová Karolína (KS) - 35,6

4 x 25 metrů volný způsob:
1. PA - 1:25,9
2. MA - 1:32,0
3. ZI - 1:32,1
4. KS - 2:11,1

Plavání 3. - 5. třídy chlapci 25 metrů volný způsob:
1. Kocourek František  (ZI) - 16,5
2. Růžička Daniel (ZI) - 19,1
3. Hubal Pavel (ZI) - 19,5
4. Komárek Josef (ZI) - 20,0
5. Havránek Matěj (MA) - 20,5
5. Zubec Jan (MA) - 20,5
7. Novotný Matěj (KS) - 20,6
8. Pařez Tomáš (PA) - 21,0
9. Mančov Dan (KS) - 22,4
10. Novák Filip (KS) - 22,6
11. Novák Patrik (PA) - 22,9
12. Secký Lukáš (PA) - 23,5
13. Plechata Matěj (MA) - 23,8
14. Kareš Petr (PA) - 25,0
15. Drahota František (MA) - 25,6
16. Zlatohlávek Jan (KS) - 31,2
17. Zoufalý Ondřej (MS) - 27,1

4 x 25 metrů volný způsob:
1. ZI - 1:20,0
2. MA - 1:31,9
3. PA - 1:32,9
4. KS - 1:47,9

Plavání 6. - 7. třídy dívky 50 metrů prsa:
1. Bulandrová Ema (GY) - 43,9
2. Richterová Karolína (GY) - 46,3
3. Klimtová Alžběta (GY) - 50,9
4. Candráková Tina (ZI) - 51,0
5. Procházková Dora (GY) - 54,8
6. Štefková Andrea (MA) - 55,8
7. Provazníková Klára (MA) - 57,1
8. Seilerová Anna (MA) - 60,3
9. Plašilová Simona (MA) - 61,5
10. Benková Pavla (KS) - 65,3
11. Novotná Eliška (KS) - 70,5
12. Machalická Eliška (KS) - 76,8
13. Vančurová Petra (KS) - 111,8

Plavání 6. - 7. třídy chlapci 50 metrů prsa:
1. Zvolský Vojtěch (GY) - 38,2
2. Karela Vít (ZI) - 53,1
3. Křenovský Štěpán (GY) - 56,8
4. Hobza Vojtěch (ZI) - 60,8
5. Knížek Tomáš (MA) - 61,4
6. Fořt Matěj (MA) - 62,7
7. Wasserbauer Lukáš (MA) - 63,0
8. Petrů Tadeáš (GY) - 63,7
9. Pečenka Štěpán (KS) - 65,1
10. Pleva Jakub (MA) - 65,1
11. Hejzlar Jáchym (KS) - 67,6

Plavání 6. - 7. třídy dívky 50 metrů volný způsob:
1. Bulandrová Ema (GY) - 37,6
2. Candráková Tina (ZI) - 38,2
3. Hromčíková Jolana (GY) - 39,6
4. Richterová Karolína (GY) - 40,4
5. Buřičová Adéla (GY) - 42,1
6. Byrtusová Anna (PA) - 43,0
7. Kadlečková Veronika (MA) - 48,7
8. Provazníková Klára (MA) - 53,3
9. Jelínková Veronika (PA) - 53,9
10. Vlasáková Štěpánka (PA) - 54,9
11. Štefková Andrea (MA) - 55,3
12. Dostálová Klára (PA) - 57,0
13. Helclová Štěpánka (MA) - 63,8
14. Veverková Kateřina (KS) - 68,9

Plavání 6. - 7. třídy chlapci 50 metrů volný způsob:
1. Zvolský Vojtěch (GY) - 36,3
2. Bartoš Pavel (KS) - 42,1
3. Turecký Lukáš (MA) - 42,9
4. Růžička Jakub (PA) - 44,7
5. Fořt Matěj (MA) - 49,0
6. Řehůřek Adam (MA) - 49,6
7. Zeman Karel (PA) - 50,1
8. Křenovský Štěpán (GY) - 50,9
9. Rajchman Zdeněk (PA) - 52,3
10. Karela Vít (ZI) - 53,0
11. Hobza Vojtěch (ZI) - 53,1
12. Schovanec Antonín (KS) - 54,2
13. Železný Matěj (PA) - 55,9
14. Petrů Tadeáš (GY) - 59,0
15. Wasserbauer Lukáš (MA) - 68,0

Plavání 6. - 7. třídy dívky 4x50m volný způsob:
1. GY - 2:51,9
2. ZI - 3:02,4
3. PA - 3:35,1
4. MA - 3:36,0
5. KS - 4:44,8

Plavání 6. - 7. třídy chlapci 4x50m volný způsob:
1. MA - 3:16,0
2. GY - 3:17,3
3. PA - 3:30,8
4. ZI - 3:45,3
5. KS - 3:53,4

Plavání 8. - 9. třídy dívky 50 metrů prsa:
1. Dvořáková Amálie (GY) - 40,1
2. Hubalová Alena (ZI) - 46,7
3. Zajíčková Adéla (GY) - 50,7
4. Piskačová Kateřina (ZI) - 52,1
5. Staňková Veronika (MA) - 65,3
6. Švejdová Bára (MA) - 65,4
7. Petránková Nikola (MA) - 71,2
8. Klímová Kateřina (MA) - 78,3

Plavání 8. - 9. třídy chlapci 50 metrů prsa:
1. Weiss Michal (MA) - 43,1
2. Vecek Ondřej (KS) - 44,3
3. Ondráček Radek (MA) - 46,3
4. Kadleček Václav (MA) - 47,8
5. Flachs Jan (ZI) - 50,8
6. Brich Tomáš (MS) - 54,9
7. Janeček Václav (MA) - 57,2
8. Horna Adam (KS) - 66,8

Plavání 8. - 9. třídy dívky volný způsob:
1. Dvořáková Amálie (GY) - 33,4
2. Hubalová Alena (ZI) - 34,6
3. Piskačová Kateřina (ZI) - 40,1
4. Mrázková Natálie (PA) - 51,7
5. Vašíčková Simona (PA) - 51,8
6. Klímová Kateřina (MA) - 51,9
7. Vlasáková Eliška (PA) - 52,1
8. Petránková Nikola (MA) - 57,9
9. Horáková Michaela (PA) - 62,9
10. Švejdová Bára (MA) - 65,7
11. Staňková Veronika (MA) - 67,1

Plavání 8. - 9. třídy chlapci volný způsob:
1. Weiss Michal (MA) - 31,8
2. Dastych Dominik (ZI) - 33,0
3. Ondráček Radek (MA) - 33,3
4. Kadleček Václav (MA) - 35,0
5. Vecek Ondřej (KS) - 36,7
6. Flachs Tomáš (ZI) - 37,9
7. Samandari David (PA) - 38,4
8. Zíka Tomáš (MA) - 38,5
9. Duras Antonín (PA) - 39,8
10. Junek Tadeáš (PA) - 40,4
11. Jošt David (KS) - 44,3
12. Vaingát Matěj (PA) - 44,5
13. Janeček Jiří (KS) - 45,8

Plavání 8. - 8. třídy dívky 4x50m volný způsob:
1. ZI - 2:57,7
2. PA - 3:33,7
3. MA - 4:01,1

Plavání 8. - 8. třídy chlapci 4x50m volný způsob:
1. MA - 2:18,6
2. ZI - 2:39,4
3. PA - 2:42,2
4. KS - 2:54,6

tz
Komentáře
Vinne sklepy Kutna Hora
Reklama
Výsledky: Medaile v kutnohorské olympiádě rozdělili v cyklistice, šplhu a plavání

Výsledky: Medaile v kutnohorské olympiádě rozdělili v cyklistice, šplhu a plavání

19. červen 2016

Kutná Hora - Na Městských hrách 7. olympiády dětí a mládeže v Kutné Hoře rozdali další medaile: Tentokrát v cyklistice, šplhu a plavání:

Výsledky

Cyklistika 6. - 7. třída dívky (dvě kola):
1. Jelínková Veronika (PA) - 9:28,7
2. Kadlečková Veronika (MA) - 9:50,9
3. Ladomirjaková Adéla (MA) - 10:23,0
4. Hrišková Natálie (ZI) - 10:26,9
5. Blahníková Barbora (ZI) - 11:18,0
6. Hlavová Vendula (MA) - 11:38,7
7. Seilerová Anna (MA) - 11:40,6
8. Šimůnková Agáta (ZI) - 11:56,7
9. Lavická Amálie (ZI) - 12:34,8
10. Zoufalá Šárka (PA) - 12:57,4
11. Vlasáková Štěpánka (PA) - 13:04,5
12. Votavová Alena (GY) - 13:43,6

Cyklistika 6. - 7. třídy chlapci (tři kola):
1. Vencl Libor (MA) - 10:51,3
2. Grauer Jakub (ZI) - 11:37,9
3. Koudelka Kryštof (MA) - 12:49,7
4. Bílý Marek (GY) - 13:00,3
5. Měšťánek Richard (ZI) - 13:34,2
6. Pařez Tomáš (PA) - 14:58,9
7. Novotný Matěj (KS) - 16:07,2
8. Zoufalý Ondřej (PA) - 16:15,8
9. Schovanec Antonín (KS) - 16:49,6
10. Cimburek Filip (ZI) - 17:05,9
11. Kašpar Jan (ZI) - 17:20,4
12. Wasserbauer Lukáš (MA) - 18:09,2
13. Pečenka Štěpán (KS) - 19:05,1
Netolický Filip (KS) - 20:20,9

Cyklistika 8. - 9. třída dívky (dvě kola):
1. Šimůnková Nikola (PA) - 9:20,3
2. Karešová Anna (ZI) - 9:22,1
3. Kosíková Michaela (MA) - 9:28,1
4. Izájová Klára (PA) - 10:06,6
5. Zemanová Kristýna (MA) - 10:50,9
6. Neumanová Štěpánka (PA) - 10:52,0

Cyklistika 8. - 9. třídy chlapci (čtyři kola):
1. Vencl Jakub (MA) - 13:59,3
2. Ondráček Radek (MA) - 15:19,8
3. Grabherr Adam (GY) - 16:07,6
4. Kadleček Václav (MA) - 16:30,1
5. Kamenář Matěj (ZI) - 17:18,0
6. Heroutek Petr (PA) - 17:37,2
7. Barták Josef (ZI) - 18:22,9
8. Kurka Miroslav (ZI) - 18:33,2
9. Muller Jakub (GY) - 19:04,5
10. Vecek Ondřej (KS) - 19:30,5
11. Paděra David (PA) - 19:46,0
12. Horna Adam (KS) - 19:53,1
13. Miškovský Martin (MAM) - 20:30,1
14. Candrák Boris (ZI) - 23:11,6
15. Kopecký Matěj (ZIM) - 23:11,6
Procházka Tomáš (MA) - DNF
Kocourek Ondřej (PA) - DNF

Šplh 3. - 5. třída - dívky:
1. Lukášková Julie (MA) - 10,55
2. Binderová Eliška (KS) - 11,54
3. Tomanová Barbora (PA) - 11,56
4. Černá Marie Barbora (KS) - 13,09
5. Šimůnková Agáta (ZI) - 13,93
6. Lorencová Martina (PA) -  14,09
7. Čejková Karolína (ZI) - 14,15
8. Horváthová Irena (KS) - 14,35
9. Kloosová Lucie (MA) - 14,39
10. Špalková Kateřina (PA) - 14,76
11. Jandejsková Lucie (KS) - 15,71
12. Krupičková Kateřina (PA) - 16,78
13. Klailová Sabina (MA) - 17,10
14. Veselá Adéla (MA) - 17,66
15. Blahníková Barbora (ZI) - 17,71
16. Klímová Luisa (PA) - 19,62

Družstva:
1. KS - 38,65
2. PA - 38,87
3. MA - 41,28
4. ZI - 45,79

Šplh 3. - 5. třídy chlapci:
1. Novotný Matěj (KS) - 9,55
2. Helcl Jaroslav (ZI) - 11,23
3. Kovalda Matyáš (ZI) - 12,44
4. Fořt Milan (MA) - 12,75
5. Mančov Dan (KS) - 13,45
6. Smetana Hynek (ZI) - 14,10
7. Novák Patrik (PA) - 15,42
8. Bečán Filip (KS) - 16,19
9. Havránek Matěj (MA) - 16,97
10. Pokorný Šimon (MA) - 17,18
11. Nehasil Jakub (PA) - 17,62
12. Rydval Prokop (ZI) - 17,97
13. Novák Filip (KS) - 18,18
14. Grmolenský Jan (PA) - 18,25
15. Pařez Tomáš (PA) - 20,01

Družstva:
1. ZI -  37,69
2. KS - 39,03
3. MA - 46,90
4. PA - 50,98

Šplh 6. - 7. třídy dívky:
1. Vlková Denisa (ZI) -  10,68
2. Linhartová Veronika (ZI) - 10,69
3. Černá Viktorie (MA) - 10,70
4. Kadlečková Veronika (MA) - 11,29
5. Byrtusová Anna (PA) - 11,90
6. Králiková Kateřina (ZI) - 11,99
7. Klímová Ema (PA) - 12,12
8. Kuberová Jana (KS) - 12,82
9. Skalníková Klára (CG) - 13,15
10. Veselá Lucie (MA) - 13,51
11. Hlavová Vendula (MA) - 14,13
12. Benková Pavla (KS) - 14,58
13. Kuttová Tereza (ZI) - 15,08
14. Culková Natálie (PA) - 15,63
15. Dostálová Klára (PA) - 16,38
16. Veverková Kateřina (KS) - 22,19
17. Němcová Tereza (CG) - 27,25
18. Bulandrová Ema (GY) - 107,86

Družstva:
1. ZI - 33,36
2. MA - 35,19
3. PA - 37,84
4. KS - 49,59

Šplh 6. - 7. třídy chlapci:
1. Červený Jiří (MA) - 7,89
2. Spurný Lukáš (KS) - 8,23
3. Tůma David (ZI) - 8,45
4. Fereš Tomáš (PA) - 8,67
5. Semenjuk Viktor (MA) - 8,84
6. Vejl Vítek (ZI) - 9,52
7. Dolejší Dominik (KS) - 10,13
8. Grauer Jakub (ZI) - 11,58
9. Janoušek Tomáš (ZI) - 12,19
10. Duras Lukáš (PA) - 12,19
11. Vavřina Zdeněk (MA) - 12,65
12. Bartoš Pavel (KS) - 13,34
13. Hejzlar Jáchym (KS) - 14,83
14. Kutílek Tomáš (MA) - 14,85
15. Zachariáš Štěpán (PA) - 17,23
16. Rajchman Zdeněk (PA) - 30,80

Družstva:
1. ZI - 28,61
2. MA - 29,38
3. KS - 31,23
4. PA - 35,34

Šplh 8. - 9. třídy dívky:
1. Netolická Kristýna (KS) - 7,71
2. Pečenková Ráchel (KS) - 8,42
3. Nováková Dominika (PA) - 8,54
4. Šmucrová Karolína (KS) - 9,14
5. Křečková Natálie (PA) - 9,43
6. Bilaňuková Alexandra (PA) - 10,69
7. Trzaskaliková Nicola (ZI) - 12,11
8. Karešová Anna (ZI) - 12,31
9. Karlová Aneta (ZI) - 12,41
10. Henzlová Štěpánka (MA) - 13,20
11. Macháčková Markéta (ZI) - 14,37
12. Izájová Klára (PA) - 15,14
13. Pokorná Veronika (KS) - 16,80
14. Staňková Veronika (MA) - 16,83
Petránková Nikola (MA) - 116,40
Novotná Anežka (MA) - 117,26

Družstva
1. KS - 25,27
2. PA - 28,66
3. ZI - 36,83
4. MA - 63,69

Šplh 8. - 9. třídy chlapci:
1. Koller Martin (PA) - 6,27
2. Novotný Jakub (MA) - 6,76
3. Čepelák Pavel (PA) - 6,82
4. Kadleček Václav (MA) - 6,88
5. Kliment Jonáš (CG) - 6,92
6. Janeček Jiří (KS) - 6,93
7. Ondráček Radek (MA) - 7,12
8. Danilov Vladislav (PA) - 7,16
9. Kolůvek Jiří (ZI) - 7,49
10. Dastych Dominik (ZI) - 8,10
11. Duras Antonín (PA) - 8,28
12. Pražák Dan (KS) - 8,49
13. Mommers Rick (ZI) - 8,77
14. Procházka Tomáš (MA) - 8,87
15. Vecek Ondřej (KS) - 13,78
16. Kareš Jan (ZI) - 14,20
17. Horna Adam (KS) - 14,89

Družstva:
1. PA - 20,25
2. MA - 20,76
3. ZI - 24,36
4. KS - 28,17

Plavání 3. - 5. třídy dívky 25 metrů volný způsob:
1. Popovici Evelina (ZI) - 18,0
2. Sigmundová Veronika (MA) - 18,2
3. Bínová Lucie (PA) - 18,9
4. Hvězdová Patricie (ZI) - 19,3
5. Vrabčáková Simona (PA) - 19,5
6. Vanková Anna (ZI) - 21,7
7. Svobodová Barbora (PA) - 22,0
8. Valová Ema (PA) - 22,3
9. Veselá Adéla (MA) - 22,8
10. Malinová Zuzana (MA) - 23,7
11. Němečková Tereza (ZI) - 24,7
12. Nejezchlebová Anna (MA) - 25,5
13. Černá Marie Barbora (KS) - 27,6
14. Draslarová Zuzana (KS) - 28,1
15. Novotná Kristýna (KS) - 30,4
16. Kočendová Karolína (KS) - 35,6

4 x 25 metrů volný způsob:
1. PA - 1:25,9
2. MA - 1:32,0
3. ZI - 1:32,1
4. KS - 2:11,1

Plavání 3. - 5. třídy chlapci 25 metrů volný způsob:
1. Kocourek František  (ZI) - 16,5
2. Růžička Daniel (ZI) - 19,1
3. Hubal Pavel (ZI) - 19,5
4. Komárek Josef (ZI) - 20,0
5. Havránek Matěj (MA) - 20,5
5. Zubec Jan (MA) - 20,5
7. Novotný Matěj (KS) - 20,6
8. Pařez Tomáš (PA) - 21,0
9. Mančov Dan (KS) - 22,4
10. Novák Filip (KS) - 22,6
11. Novák Patrik (PA) - 22,9
12. Secký Lukáš (PA) - 23,5
13. Plechata Matěj (MA) - 23,8
14. Kareš Petr (PA) - 25,0
15. Drahota František (MA) - 25,6
16. Zlatohlávek Jan (KS) - 31,2
17. Zoufalý Ondřej (MS) - 27,1

4 x 25 metrů volný způsob:
1. ZI - 1:20,0
2. MA - 1:31,9
3. PA - 1:32,9
4. KS - 1:47,9

Plavání 6. - 7. třídy dívky 50 metrů prsa:
1. Bulandrová Ema (GY) - 43,9
2. Richterová Karolína (GY) - 46,3
3. Klimtová Alžběta (GY) - 50,9
4. Candráková Tina (ZI) - 51,0
5. Procházková Dora (GY) - 54,8
6. Štefková Andrea (MA) - 55,8
7. Provazníková Klára (MA) - 57,1
8. Seilerová Anna (MA) - 60,3
9. Plašilová Simona (MA) - 61,5
10. Benková Pavla (KS) - 65,3
11. Novotná Eliška (KS) - 70,5
12. Machalická Eliška (KS) - 76,8
13. Vančurová Petra (KS) - 111,8

Plavání 6. - 7. třídy chlapci 50 metrů prsa:
1. Zvolský Vojtěch (GY) - 38,2
2. Karela Vít (ZI) - 53,1
3. Křenovský Štěpán (GY) - 56,8
4. Hobza Vojtěch (ZI) - 60,8
5. Knížek Tomáš (MA) - 61,4
6. Fořt Matěj (MA) - 62,7
7. Wasserbauer Lukáš (MA) - 63,0
8. Petrů Tadeáš (GY) - 63,7
9. Pečenka Štěpán (KS) - 65,1
10. Pleva Jakub (MA) - 65,1
11. Hejzlar Jáchym (KS) - 67,6

Plavání 6. - 7. třídy dívky 50 metrů volný způsob:
1. Bulandrová Ema (GY) - 37,6
2. Candráková Tina (ZI) - 38,2
3. Hromčíková Jolana (GY) - 39,6
4. Richterová Karolína (GY) - 40,4
5. Buřičová Adéla (GY) - 42,1
6. Byrtusová Anna (PA) - 43,0
7. Kadlečková Veronika (MA) - 48,7
8. Provazníková Klára (MA) - 53,3
9. Jelínková Veronika (PA) - 53,9
10. Vlasáková Štěpánka (PA) - 54,9
11. Štefková Andrea (MA) - 55,3
12. Dostálová Klára (PA) - 57,0
13. Helclová Štěpánka (MA) - 63,8
14. Veverková Kateřina (KS) - 68,9

Plavání 6. - 7. třídy chlapci 50 metrů volný způsob:
1. Zvolský Vojtěch (GY) - 36,3
2. Bartoš Pavel (KS) - 42,1
3. Turecký Lukáš (MA) - 42,9
4. Růžička Jakub (PA) - 44,7
5. Fořt Matěj (MA) - 49,0
6. Řehůřek Adam (MA) - 49,6
7. Zeman Karel (PA) - 50,1
8. Křenovský Štěpán (GY) - 50,9
9. Rajchman Zdeněk (PA) - 52,3
10. Karela Vít (ZI) - 53,0
11. Hobza Vojtěch (ZI) - 53,1
12. Schovanec Antonín (KS) - 54,2
13. Železný Matěj (PA) - 55,9
14. Petrů Tadeáš (GY) - 59,0
15. Wasserbauer Lukáš (MA) - 68,0

Plavání 6. - 7. třídy dívky 4x50m volný způsob:
1. GY - 2:51,9
2. ZI - 3:02,4
3. PA - 3:35,1
4. MA - 3:36,0
5. KS - 4:44,8

Plavání 6. - 7. třídy chlapci 4x50m volný způsob:
1. MA - 3:16,0
2. GY - 3:17,3
3. PA - 3:30,8
4. ZI - 3:45,3
5. KS - 3:53,4

Plavání 8. - 9. třídy dívky 50 metrů prsa:
1. Dvořáková Amálie (GY) - 40,1
2. Hubalová Alena (ZI) - 46,7
3. Zajíčková Adéla (GY) - 50,7
4. Piskačová Kateřina (ZI) - 52,1
5. Staňková Veronika (MA) - 65,3
6. Švejdová Bára (MA) - 65,4
7. Petránková Nikola (MA) - 71,2
8. Klímová Kateřina (MA) - 78,3

Plavání 8. - 9. třídy chlapci 50 metrů prsa:
1. Weiss Michal (MA) - 43,1
2. Vecek Ondřej (KS) - 44,3
3. Ondráček Radek (MA) - 46,3
4. Kadleček Václav (MA) - 47,8
5. Flachs Jan (ZI) - 50,8
6. Brich Tomáš (MS) - 54,9
7. Janeček Václav (MA) - 57,2
8. Horna Adam (KS) - 66,8

Plavání 8. - 9. třídy dívky volný způsob:
1. Dvořáková Amálie (GY) - 33,4
2. Hubalová Alena (ZI) - 34,6
3. Piskačová Kateřina (ZI) - 40,1
4. Mrázková Natálie (PA) - 51,7
5. Vašíčková Simona (PA) - 51,8
6. Klímová Kateřina (MA) - 51,9
7. Vlasáková Eliška (PA) - 52,1
8. Petránková Nikola (MA) - 57,9
9. Horáková Michaela (PA) - 62,9
10. Švejdová Bára (MA) - 65,7
11. Staňková Veronika (MA) - 67,1

Plavání 8. - 9. třídy chlapci volný způsob:
1. Weiss Michal (MA) - 31,8
2. Dastych Dominik (ZI) - 33,0
3. Ondráček Radek (MA) - 33,3
4. Kadleček Václav (MA) - 35,0
5. Vecek Ondřej (KS) - 36,7
6. Flachs Tomáš (ZI) - 37,9
7. Samandari David (PA) - 38,4
8. Zíka Tomáš (MA) - 38,5
9. Duras Antonín (PA) - 39,8
10. Junek Tadeáš (PA) - 40,4
11. Jošt David (KS) - 44,3
12. Vaingát Matěj (PA) - 44,5
13. Janeček Jiří (KS) - 45,8

Plavání 8. - 8. třídy dívky 4x50m volný způsob:
1. ZI - 2:57,7
2. PA - 3:33,7
3. MA - 4:01,1

Plavání 8. - 8. třídy chlapci 4x50m volný způsob:
1. MA - 2:18,6
2. ZI - 2:39,4
3. PA - 2:42,2
4. KS - 2:54,6

tz