vv auto
Reklama

Studenti Obchodní akademie Kolín zaznamenali historický úspěch školy!

22. prosinec 2021, 07:56

Kolín - Ve dnech 14. a 15. prosince 2021 se konala celostátní soutěž žáků obchodních akademií „Ekonomický tým 2021“, kterou tento rok pořádala OA Písek. Po vítězství v krajském kole postoupilo družstvo Obchodní akademie Kolín ve složení Petra Králová, Dominik Mach a Michal Vojáček mezi dvanáctku nejlepších z celé ČR.

Vlastní celorepublikové klání probíhalo po dva dny on-line, pod přísným dohledem kamer pořadatelů. Pro nemoc vypadla z družstva Petra, pořadatel však zakázal povolat náhradníka, a tak se s úkoly museli popasovat chlapci sami. Zvládli to bravurně. První den museli napsat práci na téma “Moderní media a marketink“, kterou pak hodnotili odborníci z Jihočeské univerzity České Budějovice. Druhý den je čekal znalostní test, který obsahoval otázky z celé škály odborných ekonomických předmětů, a hlavně prezentace před odbornou porotou na téma „Jak se popasujeme s inflací“.

V součtu těchto tří součástí byli naši žáci nejlepší a zasloužili se tak o historický úspěch v této soutěži pro naši školu. Jen málokdo si může říct, že je v něčem nejlepší v republice, a Dominik s Michalem to dokázali.

Takovýto úspěch je nejen osobním úspěchem obou chlapců, ale také těch, kteří je dobře připravují na naší obchodní akademii. Všem tedy patří velké poděkování a uznání.

202112213.jpg

tz, dz
Vinne sklepy Kutna Hora
Reklama
Studenti Obchodní akademie Kolín zaznamenali historický úspěch školy!

Studenti Obchodní akademie Kolín zaznamenali historický úspěch školy!

22. prosinec 2021

Kolín - Ve dnech 14. a 15. prosince 2021 se konala celostátní soutěž žáků obchodních akademií „Ekonomický tým 2021“, kterou tento rok pořádala OA Písek. Po vítězství v krajském kole postoupilo družstvo Obchodní akademie Kolín ve složení Petra Králová, Dominik Mach a Michal Vojáček mezi dvanáctku nejlepších z celé ČR.

Vlastní celorepublikové klání probíhalo po dva dny on-line, pod přísným dohledem kamer pořadatelů. Pro nemoc vypadla z družstva Petra, pořadatel však zakázal povolat náhradníka, a tak se s úkoly museli popasovat chlapci sami. Zvládli to bravurně. První den museli napsat práci na téma “Moderní media a marketink“, kterou pak hodnotili odborníci z Jihočeské univerzity České Budějovice. Druhý den je čekal znalostní test, který obsahoval otázky z celé škály odborných ekonomických předmětů, a hlavně prezentace před odbornou porotou na téma „Jak se popasujeme s inflací“.

V součtu těchto tří součástí byli naši žáci nejlepší a zasloužili se tak o historický úspěch v této soutěži pro naši školu. Jen málokdo si může říct, že je v něčem nejlepší v republice, a Dominik s Michalem to dokázali.

Takovýto úspěch je nejen osobním úspěchem obou chlapců, ale také těch, kteří je dobře připravují na naší obchodní akademii. Všem tedy patří velké poděkování a uznání.

202112213.jpg

tz, dz