Do úklidu nepořádku v okolí Hostovlic se zapojili také členové několika spolků

31. březen 2021, 07:45

Hostovlice - V naší obci proběhla dne 27. března akce "Ukliďme Hostovlice, ukliďme Česko". Před obcí byl zřízen pytlomat, kde si občané sami mohli vybrat trasu úklidu a vzít si potřebný materiál na úklid.

Do uklízení se zapojili nejen občané, ale i TJ Hostovlice a MS Žleby. Úklízet jsme začali hned po ránu, s vervou, v domnění, že úklid budeme mít rychle, protože přeci v naší obci nepořádek neděláme. Opak byl pravdou! Podél cest bylo mnoho odpadu např. plechovky, skleněné lahve, pneumatiky, suť ze stavby, vrak automobilu, matrace a jiné.

Myslivci sbírali též v k. u. Horky, Žleby, Zehuby. Bohužel odpadu jsme sebrali více než jsme předpokládali, třičtvrtě kontejneru, který se nachází na dvoře obecního pozemku. Doufám, že tato akce v naší obci do budoucna zakoření a my budeme sbírat čím dál tím míň odpadků. Všem třiceti účastníkům ze srdce děkuji za účast při úklidu obce a přilehlého okolí.

Starostka obce Zuzana Musilová

Další fotky a informace z obce najdete na www.obec-hostovlice.cz

AVE_CZ
Reklama
Do úklidu nepořádku v okolí Hostovlic se zapojili také členové několika spolků

Do úklidu nepořádku v okolí Hostovlic se zapojili také členové několika spolků

31. březen 2021

Hostovlice - V naší obci proběhla dne 27. března akce "Ukliďme Hostovlice, ukliďme Česko". Před obcí byl zřízen pytlomat, kde si občané sami mohli vybrat trasu úklidu a vzít si potřebný materiál na úklid.

Do uklízení se zapojili nejen občané, ale i TJ Hostovlice a MS Žleby. Úklízet jsme začali hned po ránu, s vervou, v domnění, že úklid budeme mít rychle, protože přeci v naší obci nepořádek neděláme. Opak byl pravdou! Podél cest bylo mnoho odpadu např. plechovky, skleněné lahve, pneumatiky, suť ze stavby, vrak automobilu, matrace a jiné.

Myslivci sbírali též v k. u. Horky, Žleby, Zehuby. Bohužel odpadu jsme sebrali více než jsme předpokládali, třičtvrtě kontejneru, který se nachází na dvoře obecního pozemku. Doufám, že tato akce v naší obci do budoucna zakoření a my budeme sbírat čím dál tím míň odpadků. Všem třiceti účastníkům ze srdce děkuji za účast při úklidu obce a přilehlého okolí.

Starostka obce Zuzana Musilová

Další fotky a informace z obce najdete na www.obec-hostovlice.cz