Basketbalisté Kolína nestačili na tým Olomoucka

6. leden 2020, 12:04

Prostějov - V 17. kole Kooperativa NBL se Medvědi představili na prostějovské palubovce v souboji s BK Olomoucko.

BK Olomoucko - BC GEOSAN Kolín 104:77

Ve vyrovnané 1. čtvrtině byli Medvědi domácímu týmu zdatným soupeřem, ovšem nepovedená druhá desetiminutovka utkání znamenala, že po 20 minutách hry bylo Olomoucko v 15 bodovém vedení. Medvědi tažení kapitánem Čížem sice vstoupili dobře do 3. periody a stáhli náskok domácího týmu na 8 bodů, více však nedokázali a tak se poté již zápas jen dohrával. Olomoucko vyhrálo zaslouženě rozdílem 27 bodů 104:77.

Body Olomoucko: Morgan Malik Julian 21, Douglas Javonte Adwin 18, Palyza Lukáš 15, Norwa Michal 12, Sehnal Marek 12, Kouřil Radovan 10, Váňa František 7, Josipović Igor 6, Goga Adam 2, Vašát Viktor 1, Dedek Jiří 0, Štěpán Dominik 0

Body Kolín: Číž Adam 16, Machač David 13, Dlugoš Theodor 11, Granić Vlatko 10, Igrutinovic Luka 10, Brožek Lukáš 6, Kolář Martin 6, Krefft Paweł 5, Kačer Daniel 0, Kosík Lukáš 0, Merta Tomáš 0, Vacek Lukáš 0

STŘELBA 3B. 29/14:25/8 STŘELBA 2B. 37/23:38/18 TH 18/16:23/17 doskoky 36:33 CHYBY 19:20 ROZHODČÍ Kec Jakub, Vošahlík Marek, Scholze Michal KOMISAŘ Paulík Robert POČET DIVÁKŮ 432.