Kutnohorští basketbalisté si v utkání s Brandýsem připsali druhou výhru sezony

10. říjen 2011, 11:56
(aktualizováno: 10. říjen 2011, 11:56)

Kutná Hora - Basketbalisté Sokola Kutná Hora o víkendu sehráli další dvě utkání krajského přeboru.

Sokol Kutna Hora - TJ AŠ Mladá Boleslav B 59:81 (10.21, 27:39, 43:59)

Za Mladou Boleslav nastoupilo několik borců z prvoligového áčka a na její hře to bylo znát. Kocourek nechal Kutnou Horu ve štychu, takže jediným klasicky dlouhým hráčem Sokolů byl Říhovský. Prohra byla jasná téměř od začátku, ovšem Kutnohorští se soupeřem drželi tempo a kapitulovali až v poslední čtvrtině.

Body Kutné Hory: Říhovský 24, Vavák 16, Málek 7, Levý S. 6, Prušinovský 2, Beneš 2, Konečný 2. Body Mladé Boleslavi: Jenčík 26, Paur 12, Soukup 12. Trojky: 3 (Říhovský 2, Vavák) - 0. Fauly: 18 - 21, TH: 18/12 - 17/9, rozhodčí: Křenek, Šťavík.

Sokol Kutna Hora - BK Brandýs 88:80 (18.26, 37:46, 64:61)

Střetnutí s Brandýsem bylo ukázkou velké bojovnosti Kutné Hory. Ta hned od začátku nezachytila nástup hostů a prohrávala až do konce třetí čtvrtiny. Od této doby ale už držela vedení a hlavně vůlí za vítězstvím získala druhou výhru v sezoně.

Body Kutné Hory: Říhovský 28, Málek 15, Vavák 13, Beneš a Kocourek po 12, Aufrecht 4, Levý S. 2. Body Brandýsu: Čajka M. 22, Černý 17, Rajský 11. Trojky: 5 (Beneš 2, Říhovský, Vavák, Málek) - 8, Fauly: 16 - 16, TH: 5/5 - 16/11, rozhodčí: Nesvadba, Velda.

Dorost

Výborně si o víkendu vedli kutnohorští dorostenci kategorie U17. V obou víkendových úvodních zápasech sezony vyhráli na hřištích soupeřů.

BK Kaučuk Kralupy n/Vltavou - Sokol Kutná Hora 49:56 (poločas 27:34)
Body Kutné Hory: Kotrba 26, Pešout 7, Vališ a Křivka 6.0

BC Benešov - Sokol Kutná Hora 30:76 (poločas 6:40!)
Body Kutná Hory: Kotrba 31, Křivka 10, Suk P. 7.