Sokol si udržel pozici na předních příčkách tabulky krajského přeboru

1. prosinec 2015, 06:29

Kutná Hora - Basketbalisté Kutné Hory měli na programu o uplynulém víkendu jen jeden zápas, v neděli 29. listopadu hostili ve šlágru kola loňské finalisty z Nymburka.

Kutná Hora - Real Réma Nymburk 89:69 (14:14, 40:32, 65:50)

Po vyrovnané první polovině zápasu Kutnohorští odskočili ve třetí čtvrtině na dvouciferný rozdíl a poslední hrací část již měli výsledek zápasu pevně pod kontrolou. V zápase rozhodly dva důležité faktory - za prvé v dresu hostí chyběl nejlepší střelec soutěže Holý a za druhé trenér Sokola Petr Kratochvíl měl k dispozici téměř kompletní kádr.

Poslední zápasy letošního roku odehrají kutnohorští basketbalisté za dva týdny, čeká je tradiční dvojička s Kolínem.

Sokol Kutná Hora zažíva jednu z nejvydařenějších podzimních částí sezony, pokud vyhraje i za čtrnáct dní, drží si stále velmi dobrou pozici pro březnové playoff.

Body KH: Gottfried 23 (2), Haviar 19 (5), Málek 12 (1), Kocourek 11 (1), Vokál 10, Prušinovský 9, Růžička 3 (1), Lacina 2. Fauly: 18-14, trojky 10-6, TH 12/7 - 13/9, rozhodčí: Velda, Křenek.

1. BC Real Réma Nymburk 10 8 2 846:605 18
2. AŠ Mladá Boleslav B 9 8 1 724:496 17
3. Sokol Kutná Hora 9 7 2 748:558 16
4. BK Brandýs n.L.,o.s."A" 9 7 2 638:510 16
5. BC Kolín B 9 6 3 627:575 15
6. BK R&J EBC Mělník 9 5 4 652:664 14
7. Basketbal Pečky 9 3 6 563:641 12
8. BK Králův Dvůr 9 3 6 579:683 12