V obou víkendových zápasech basketbalisté Sokola Kutná Hora prohráli

23. únor 2014, 22:08
(aktualizováno: 23. únor 2014, 22:08)

Mladá Boleslav/Brandýs n. L. - Basketbalisté Sokola Kutní Hora sehráli další dvě utkání krajského přeboru. A na palubovkách soupeřů se jim nedařilo, museli se obejít be Říhovského a jeho body a výška týmu citelně chyběly.

M. Boleslav B - K. Hora 70:45 (16:14, 41:27, 54:35)

Kutnohorským v sobotu navíc chyběl Kocourek a s domácími stačili držet krok jen první čtvrtinu.

Body Kutné Hory: Málek 17 (1), Vavák 7 (1), Císař 7 (1), Haviar 6 (1), S. Levý 3, Hobza 3, Buriánek 2. Fauly 13-15, trojky 5-4, TH 16/11 - 13/7. Rozhodčí: Záruba, Ulrych.

Brandýs n. L. - K. Hora 77:55 (27:13, 44:38, 57:48)

Na hřišti prvního Brandýsu Kutnohorští v neděli zaspali zaspali první část zápasu. Pak změnili obranu a dostali se dokonce na dostřel dvou košů. Zbytečnými chybami ale darovali domácím vítězství.

O víkendu Kutná Hora jede do Polska na tradiční turnaj a poslední zápasy před už jasným play-off sehraje ve dnech 8. - 9. března doma s Čelákovicemi a Mělníkem.

Body Kutné Hory: Kocourek 22, Málek 13, Aufrecht 8 (2), Haviar 7 (2), Císař 5 (1). Fauly 23-27, trojky 7-5, šestky 14/9 - 21/12. Rozhodčí: Veselý, Šmíd.