Loňský klenot kutnohorských juniorů - přesilovky - ještě nebyl optimální

11. říjen 2010, 23:54
(aktualizováno: 12. říjen 2010, 09:09)

Čakovice - Junioři Kutné Hory jeli v neděli 10. října k jedinému zápasu do sportovní haly v Čakovicích. Tam na ně čekali stejně staří soupeři z Tatranu Střešovice B. Po minulém nepovedeném turnaji měli kluci, co napravovat.

Kutná Hora – Tatran Střešovice Boys 5:1 (2:0, 1:0, 2:1)

Hráči Olympie doslova vlétli do zápasu a hned v 26. vteřině se ujali vedení po hezké přihrávce Kociána, zakončoval Kareš 1:0. Poté i nadále určovali tempo zápasu hráči Kutné Hory a Tatran se nemohl dostat do hry. V páté minutě se po pěkném přiťuknutí Pešla opět nemýlil Kareš 2:0.

Tatran se k pořádnému tlaku nezmohl ani v druhé třetině, kdy naše dobře napadající křídla mu nedopřávala klid na rozehrávku. A tak opět skórovala Kutná Hora, kdy po asistenci Jaroše mířil přesně Havlíček 3:0.

Začátek třetí třetiny Kutná Hora zaspala a po chybě na středu hřiště se brankou k tyči Tatran vrátil do zápasu 3:1.  Branka na Kutnohorské zapůsobila naštěstí jako živá voda a opět přidali. Pražský tým se sice snažil, ale obrana fungovala dobře, a co nezachytila ona, zachránil opět velmi dobře chytající Hála. V útoku se opět dařilo Karešovi, který opět zaznamenal hattrick, když dvě minuty před koncem, po křižném pasu obránce Chalupy, zvyšoval na 4:1. A konečnou podobu výsledku dal v poslední minutě střelou do šibenice Jaroš 5:1.

"Výkon ještě nebyl optimální, hlavně přesilová hra je zatím naivní a nepřesná, což je škoda, protože minulý rok byla klenotem, ale důležité jsou tři body, takže nakonec převažuje spokojenost," shrnul turnaj trenér Jan Třískala.

Branky K. Hory: Kareš 3 (na první Kocián, na druhou Pešl, na třetí Chalupa), Havlíček (Jaroš), Jaroš. K. Hora: Hála (L. Nosál) - Sochůrek (C), Rejna - Chalupa, Jahoda - Kareš, Kocián, Pešl - Havlíček, Dus, Jaroš (Kočvara).