Dorostenci kutnohorské Olympie opět nezaváhali a dále vévodí soutěži

5. únor 2013, 22:46
(aktualizováno: 5. únor 2013, 22:46)

Kladno - Proti florbalistům dvou týmů ze stejného města - Mladé Boleslavi, nastoupili dorostenci Olympie k dalším zápasům PH+SČ ligy dorostenců, a to až v dalekém Kladně. Po dvou výhrách stále drží s dostatečným náskokem první místo průběžné tabulky.

Billy Boy Mladá Boleslav B – SKP Olympia Kutná Hora 2:9

Zápas s BILLY BOY Mladá Boleslav byl v první třetině naprosto vyrovnaný. Po první třetině na výsledkové tabuli svítilo skóre 2:2. A hráči Olympie se hodně hledali.

Druhá třetina začala lépe pro tým Olympie, kdy dala 3 branky v časovém rozmezí 48 sekund, hráči se uklidnili a poté již pevně drželi otěže zápasu ve svých rukou.

Ve třetí třetině tým Kutné Hory ještě skóre navýšil a to hned čtyřmi brankami. Až na konečný výsledek 9:2.

Branky (asistence) KH: Štifter 3 (Vokřál, Schwarz J.), Martínek 2 (Bříza, Spurný), Vokřál 2 (Martínek, Štifter), Schwarz J. (Schwarz O.), Spurný (Martínek).
Sestava: Dlouhý - Tvrdík, Holeček - Schwarz J., Schwarz O. - Bříza, Martínek, Rowe – Spurný, Zelený, Štifter – Sikora, Vokřál, Petrásek, Hetfleisch.

Florbalová Akademie MB – SKP Olympia Kutná Hora 1:14

První gól padl už v čase 0:06, ale již za 20 vteřin stihla Akademie srovnat na 1:1. Začátkem zápasu se hrálo na obě branky, ale po druhém gólu Olympie se už hrálo jen na jednu branku. První třetina skončila 1:5. V druhé přidala Olympie dalších 5 gólů a v poslední 4. V zápase měla Kutná Hora jasnou dominanci a spoustu dalších šancí promarnila.

Branky a asistence K. Hory: Schwarz J. 4 (Tvrdík, Spurný, Bříza), Vokřál 2 (Schwarz O.), Martínek 2 (Zelený), Spurný (Štifter), Štifter (Spurný), Rowe (Holeček), Tvrdík (Holeček), Sikora (Petrásek), Petrásek.

Sestava K. Hory: Dlouhý, Hetfleish - Tvrdík, Bříza – Schwarz O., Zelený - Martínek, Rowe, Spurný - Sikora, Vokřál, Petrásek – Štifter, Holeček, Schwaz J. (C)