Florbalistky první zápas osmifinálové série zvládly, v neděli je čeká odveta na hřišti soupeřek!

10. březen 2024, 00:57

Kutná Hora – Florbalistky FBC Kutná Hora v sobotu rozehrály osmifinálovou sérii play-off první ligy. Na svém hřišti ve sportovní hale Klimeška přivítaly FbK Horní Suchá.

Kutná Hora – Horní Suchá 8:3 (6:0, 2:2, 0:1)

Komentář domácího trenéra Davida Štursy: První krok úspěšně splněný. Výborný vstup do utkání, první třetina nám vyhrála zápas. Soupeř pak přidal a začal se hrát vyrovnaný florbal. Přepínáme na zítřejší výlet, na odvetu, která začíná za stavu 0:0. Musíme se precizně připravit a předvést svůj top výkon. Děkujeme soupeři a rozhodčím za zápas, zítra na viděnou.

Komentář hostujícího trenéra Josefa Březiny: Bohužel jsme udělali přesně to, co jsme nechtěli a trenér domácích to vystihl přesně "dali jste nám náskok" a to nás stálo zápas. Od druhé třetiny už to byl zápas, který jsme chtěli hrát a taky to tak potom vypadalo. Děkujeme za férové utkání od soupeřů a přejeme jim zítra šťastnou cestu k nám. PS: Objednejte halu na středu!

Druhé utkání se bude na hřišti Horní Suché v neděli od 15 hodin, případně třetí, rozhodující utkání odehrají oba týmy ve středu ve sportovní hale Klimeška.

Branky a asistence: 3. M. Dubská (N. Dubská), 6. Klepalová (Venclová), 7. Klepalová (Ašenbrennerová), 9. Výborná (N. Dubská), 10. Spěváčková, 17. Venclová (Ašenbrennerová), 24. Venclová (Klepalová), 39. Výborná (N. Dubská) - 24. Glasová (Blažková), 33. Marečková, 53. Brůžková. Rozhodčí: Uhliarik – Hertz. Bez vyloučení. Diváků: 211. Kutná Hora: Melicharová, Petráková – N. Dubská, Výborná, M. Dubská, Knížová, Ašenbrennerová – Trpišovská, Venclová, Klepalová, Moravcová, Němcová – Forštová, Spěváčková, Beranová. Trenér David Štursa.