Junioři florbalového oddílu Olympie se z Benešova vrátili bez bodu

21. únor 2013, 22:36
(aktualizováno: 21. únor 2013, 22:36)

Benešov - Junioři florbalového oddílu SKP Olympia Kutná Hora sehráli v sobotu 16. února ve sportovní hale v Benešově dva zápasy:

SK Florbal Benešov - SKP Olympia Kutná Hora 8:0 (4:0, 2:0, 2:0)
V prvním zápase se střetli s domácím Benešovem. Do hry junioři vstoupili s optimismem, který ovšem zmizel po první třetině, kdy Benešov vsítil do branky Olympie čtyři góly. Druhou a třetí třetinu Benešov pouze navyšoval skóre. Ve druhé dva a ve třetí také dva góly. V tomto zápase bohužel juniorka nedokázala pokořit gólmana domácích. Konečný výsledek proto skončil 8:0 pro Benešov. Olympia hrála tento zápas defenzivní formou, neboť se nechtěla unavit na svého dalšího soupeře SK Vinohrady.

TJ Sokol Královské Vinohrady - SKP Olympia Kutná Hora 7:6 (3:2, 2:2, 2:2)
Do tohoto zápasu nastoupila Olympia s jasnou vidinou vítězství. Na úvod utkání Vinohrady vstřelily tři góly do sítě Olympie. Junioři se ale vzchopili a dokázali zredukovat skóre na 3:2 po střelách Štiftera Ondřeje a Kunáška Daniela. Ve druhé třetině padlo po dvou brankách na obou stranách. Za Olympii skórovali Martínek Roman a Kunášek Daniel. Ve třetí třetině došlo k několika kuriózním kouskům ze strany rozhodčích. Na hřišti mezitím padl opět shodný počet branek, a to po dvou střelách Martínka Romana, který tímto završil svůj hattrick. V této třetině došlo i na nájezd, který bohužel Kunášek Daniel neproměnil. Sečteno a podtrženo, Olympia prohrála duel s Vinohrady 6:7.

Sestava K. Hory: Hetfleisch Petr, Dlouhý Jaroslav, Pešl Tomáš, Chalupa Josef, Štifter Ondřej, Zelený Martin, Listík Petr, Tvrdík Antonín, Kunášek Daniel, Martínek Roman, Rejna Václav, Jahoda Milan.