Juniorům Olympie se o víkendu příliš nedařilo, utrpěli dvě porážky

6. listopad 2012, 15:09
(aktualizováno: 6. listopad 2012, 15:09)

Kutná Hora - O další mistrovské body bojovali o víkendu junioři florbalového oddílu Olympia Kutná Hora. Neúspěšně:

SKP Olympia Kutná Hora - FBC Kladno 2:5 (1:1, 0:2, 1:2)
S mírným zpožděním se Olympie kolem desáté hodiny pustila do zápasu s odhodláním vyhrát. To se začalo naplňovat v sedmé minutě, kdy se po náhodném gólu dostala do vedení. Skóre se měnilo na 1:1, když se trefil hráč Kladna a vyrovnal. První třetina skončila nerozhodně a začínalo se od začátku. Začala třetina druhá a v šesté minutě zaskočil obranu Olympie kapitán Kladna. Bohužel o čtyři minuty později navýšil náskok Kladna na 1:3 hráč nesoucí číslo 10. Poté se ani jeden z celků dlouho nemohl prosadit a druhá třetina končila za stavu 1:3 pro Kladno. Do třetí třetiny vlétla Kutná Hora s odhodláním urvat zápas na svoji stranu a hned ve druhé minutě se trefil Kunášek po nahrávce Rejny. To však bylo v gólovém podání Olympie vše. Soupeř navýšil náskok v přesilové hře na 2:4. Dále po nešťastném odrazu od mantinelu si gólman hodil míček do branky a soupeř tak pečetil na konečných 2:5.
Branky K. Hory: Listík (Jahoda), Kunášek (Rejna). Střely: 19:27 (6:9, 6:8, 7:10). Vyloučení: 3:1 (1:0, 1:0, 1:1).

FC Bučis Team - SKP Olympia Kutná Hora 10:5 (3:3, 4:1, 3:1)
Po pauze a odpočinku šli hráči na hřiště s jasným cílem zlepšit si náladu a získat tři body. To se však po faulu Tvrdíka a využité přesilovce soupeře vzdalovalo. Hned na to však v přesilové hře srovnal Jahoda po přihrávce Rejny. Vyrovnaný stav se však nelíbil Kunáškovi, který zvyšoval na 1:2. Soupeř si však nic nenechal líbit a otočil zápas ve svůj prospěch na 3:2. Ke konci třetiny se však opět ozval Kunášek a perfektní ranou vyrovnal na 3:3. Hned do začátku druhé třetiny Olympie přidala a vynutila si náskok po brance Schwarze. Bohužel následovalo osudných a nelítostných 10 minut plných chyb, kdy soupeř dokázal nasázet 5 branek a zápas otočil na 8:4. Tou dobou už se psala třetí třetina. Kutná Hora už dokázala snížit pouze na 8:5 v podobě branky Zeleného, který se trefil přímo do šibenice. Bučis pak navýšili svůj náskok na 10:5. Zbytek utkání se odehrával v poměrně klidném tempu, kdy už obou týmům chyběly síly na vstřelení další branky.
Branky K. Hora: Jahoda (Rejna), 2x Kunášek (1x bez, 1x Pešl), Schwarz (Chalupa), Zelený (Jahoda). Střely: 31:20 (7:5, 11:7, 13:8). Vyloučení: 3:3 (1:1, 2:1, 0:1).

Sestava K. Hory: Hetfleisch, Dlouhý - Listík, Jahoda - Rejna, Tvrdík  - Kunášek, Pešl, Zelený - Schwarz, Chalupa, Štifter.