Mužský tým FBC Kutná Hora zlomil zápas s Panthery ve druhé půli

17. leden 2024, 07:17

Kutná Hora - Sobotní večer se nesl ve znamení domácího zápasu divize mužů s pražskými Panthery. Utkání skončilo v poměru 7:2 pro FBC Kutná Hora, který si tam připsal zasloužené tři body.

Kutná Hora na začátku utkání prohrávala, když v 17. minutě otevřel skóre z trestného střílení Končandrle. Na to však dokázali domácí odpovědět a do šaten se po první siréně šlo za nerozhodného stavu 1:1. Druhá třetina, přesněji její závěr, přinesla obrat v zápase, když z nepříznivých 1:2 Kutná Hora dokázala otočit na 3:2. O vyrovnávací a následně i třetí gól se bravurně postaral útočník Josef Chalupa. V poslední části již kutnohorští kontrolovali a navyšovali vedení až na konečných 7:2. Cenné tři body do divizní tabulky tedy zůstaly doma a Kutná Hora pk dalšímu utkání vyrazí v neděli na palubovku FBC Draci Říčany.

Komentář domácího trenéra Adama Rowe: První dvě třetiny jsme se rozehrávali. Soupeř nás docela tlačil. Naštěstí druhá třetina zlomová – začali jsme více střílet a tlačit se do brány, což bylo klíčové. Třetí třetina vyzněla jasně pro nás a získali jsme důležité tři body do tabulky. Děkujeme divákům a soupeři za zápas. Přejme šťastnou cestu domů.

Komentář trenéra hostů Jana Sysla: Nastoupili jsme v klasicky okleštěné sestavě, která dokázala dlouho vzdorovat. Škoda že nám v závěru došly síly. Na kdyby se nehraje, takže o naší produktivitě mluvit nebudeme.

FBC Kutná Hora – Panthers Praha Boys U23 7:2
Branky: 19. Petr Vávra, 36. Josef Chalupa, 38. Josef Chalupa, 41. Lukáš Martin, 47. Lukáš Staňo, 53. Lukáš Martin, 60. Michal Trník - 17. Michael Kočandrle, 22. David Pech; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Bohuslav Bochníček 21 - Denis Ali 21; po třetinách: 1:1, 2:1, 4:0.