Po 95 minutách dokázaly florbalistky Olympie vstřelit Benešovu gól, na výhru to ale nestačilo!

21. únor 2011, 19:02
(aktualizováno: 21. únor 2011, 19:10)

Praha - Další ligový turnaj hostila nafukovací hala v pražských Radlicích. Zde se kutnohorské družstvo žen střetlo potřetí v sezóně s florbalistkami týmu Divoký Kočky a po dvou zápasové pauze s družstvem Benešova.

Sestava Kutné Hory: Baťhová Lucka (D. Kočky), Petráková Lucka (Benešov) - Filipcová Marcela, Říhová Petra - Koryčánková Míša, Kozlová Klára- Charvátová Šárka, Onderková Tereza, Tvrdíková Katka - Tvrdíková Martina, Zvolánková Verča, Kuchařová Nikola.

K. Hora - Divoký Kočky 3:4 (0:2, 1:2, 2:0)

Branky K. Hory: 15. Charvátová Šárka (Tvrdíková Katka), 31. Kuchařová Nikola (Onderková Tereza), 36. Charvátová Šárka (Kuchařová Nikola). Vyloučení: 1/3. Využití: 1/1. V oslabení: 0/0. Diváků: 22. Střely na branku: 30/30. Rozhodčí: Olejník, Novotný.

Úvod zápasu se Olympii jednoznačně nepovedl. Už v sedmé vteřině musela brankářka Baťhová lovit míček ze své branky. Obdržená branka však kutnohorské hráčky neprobudila. Divoké Kočky diktovaly tempo hry a snadněji se dostávaly do zakončení. V 7. minutě toho využily ve svou druhou branku v utkání. Ani na tento gól nedokázaly hráčky Kutné Hory zareagovat a do konce první třetiny byl vidět na hřišti pouze jeden tým. Začátek druhé třetiny se nesl ve stejném duchu. Ve druhé minutě opět skórovaly Kočky a rázem to bylo o tři branky. Na to už Olympie našla odpověď. 36 vteřin po obdržené brance se prosadila Šárka Charvátová. Ale to bylo ze strany Olympie ve druhé třetině vše. Naopak pražský tým dokázal přidat čtvrtý zásah. Za stavu 1:4 se šlo do závěrečného dějství. To patřilo Kutné Hoře. Dvěma brankami dokázala zkorigovat nepříznivý stav. Druhý gól přidala v přesilové hře, kterou využila Nikola Kuchařová. Třetí branka přišla až v závěru. Vteřinu před koncem se prosadila po rozehrávce volného úderu Šárka Charvátová. Tato branka přišla pozdě a Olympii nezbyl čas na vyrovnání.

Benešov - K. Hora 6:2 (2:0, 2:1, 2:1)

Branky: 24. Kuchařová Nikola (Tvrdíková Martina), 29. Charvátová Šárka (Onderková Tereza). Vyloučení: 0/2. Využití: 1/0. Diváků: 23. Střely na branku: 30/20. Rozhodčí: Novotný, Jaucová.

Třetí vzájemný zápas s Benešovem a třetí prohra s tímto soupeřem. I v tomto zápase ukázal Benešov v čem je jeho síla a po celé utkání nedával kutnohorským hráčkám moc šancí na zisk bodů. Hned v úvodu zápasu byla nařízená dvě trestná střílení na branku Kutné Hory. Nejprve za hru vysokou holí, poté za hru ve výskoku. První nájezd ještě dokázala brankářka Petráková zlikvidovat, na ten druhý už bohužel nestačila. Do konce zápasu musela Petráková ještě pětkrát lovit míček ze své branky. Za Kutnou Horu dokázaly skórovat dvě nejlepší hráčky týmu. Kuchařová a Charvátová.