Všechna tři domácí utkání dorostenky zvládly a soupeře porazily!

6. prosinec 2016, 07:45

Kutná Hora - Dorostenky FBC Kutná Hora v neděli sehrály další mistrovská utkání. Pikantní byl zejména derby souboj se soupeřem z Kolína:

FBC Kutná Hora x ACEMA Sparta Praha 5:2
Branky KH: Horáková, Šimůnková (Horáková), Filipová (Krupková), Krupková, Filipová (Ladomirjaková)

Wizards DDM Praha 10 x FBC Kutná Hora 2:3
Branky KH: Horáková (Šimůnková), Krupková (Horáková), vlastní gól soupeřek

FBC Kutná Hora x FBC Pitbullačky Kolín 6:3
Dvoubrakový náskok domácích stačil do přestávky vymazat, krátce po změně stran se Kolín dokonce dostal do vedení 2:3 brankou z využité přesilovky. Jenže Kutnohoračky zabraly a dovedly zápas do úspěšného konce, když vítězství pečetily do prázdné brány.
Branky KH: 2 Krupková, 2 Horáková (Knopfová, Filipová), Ladomirjaková, Filipová (Šimůnková)

Sestava: Neumanová - Krupková, Němcová "C", Růžičková, Filipová, Knopfová, Šimůnková, Horáková, Ladomirjaková

"Podařilo se nám vyhrát všechny tři zápasy a nasbírat další důležité body," hodnotila turnaj trenérka družstva Charvátová. A dodala: "Výkon holek byl jako na houpačce, ale naštěstí to vždy dotáhly do úspěšného konce."