Vypjatý zápas s Benešovem Kutná Hora zvládla, s Barrandovem prohrála

13. prosinec 2016, 06:25

Kutná Hora - Mužský A tým FBC Kutná Hora sehrál další dvě divizní utkání na hřišti soupeřů:

SK Florbal Benešov x FBC Kutná Hora 4:5 (2:2, 2:1, 0:2)
Branky KH: 4. Vokřál (Martínek), 17. Petrásek (Chalupa), 39. Štifter (Štípek), 50. Reithar (Bochníček Š.), 58. Martínek (Listík)
Vyloučení: 2:2 + 5 min. Listík (KH), využití: 0:1, střely na branku: 35:27
V emotivně nabitém utkání zvítězila Kutná Hora. V první třetině vstřelily oba týmy po dvou brankách. Od druhé části se začalo přiostřovat, na góly si diváci počkali až do její druhé poloviny. Na dvoubrankový náskok benešovského celku reagoval snižující brankou Štifter po přihrávce Štípka. Zlom utkání nastal na začátku závěrečné periody, kdy Listík nešťastně trefil soupeře do obličeje a vyfasoval pětiminutový trest. Z dlouhé početní výhody Benešov ale nic nevytěžil. A tak přišlo v polovině třetí třetiny vyrovnání z hole Reithara. V 58. minutě překlopila Kutná Hora zápas na svou stranu, to se v přesilové hře prosadil Martínek. Benešov měl v závěru utkání výhodu jednoho muže navíc, ale s nabídnutou příležitostí pohrdl. Ve vypjatém a vyrovnaném utkání zvítězila Kutná Hora.
Kutná Hora: Dlouhý (Bochníček B.) - Chalupa, Dus, Štifter, Martínek, Kuchař, Zelený, Bochníček Š., Petrásek, Štípek, Reithar, Listík, Tvrdík, Vokřál

SSK KSB Future Barrandov x FBC Kutná Hora 6:5 (1:2, 3:2, 2:1)
Branky KH: 2. Štifter (Štípek), 5. Dus (Listík), 24. Štifter (Martínek), 35. Štifter (Kuchař), 41. Martínek (Listík)
Vyloučení: 2:3, bez využití.
Kutná Hora vlétla do zápasu a v páté minutě vedla už o dvě branky. Na konci úvodní části, za stavu 1:2, neproměnil Martínek trestné střílení, gól nepřišel ani z následné přesilové hry. Ve druhé třetině padlo celkem pět branek. Do třetí třetiny se tak vstupovalo za nerozhodného stavu 4:4. V jejím úvodu se Kutná Hora naposledy v zápase dostala do vedení. Future zvýšil tempo a dvěma góly otočil vývoj utkání ve svůj prospěch. V závěru utkání měla Kutná Hora možnost poslat zápas do prodloužení, ale přesilovou hru nevyužila.
Kutná Hora: Bochníček B. (Dlouhý) - Dus, Martínek, Štifter, Štípek, Listík, Kuchař, Bochníček Š., Zelený, Spurný, Petrásek, Jedlička, Reithar, Tvrdík, Vokřál.