Divizní soutěž zakončili starší dorostenci Zenitu remízou na pažitu v Letohradu

15. červen 2011, 23:25
(aktualizováno: 15. červen 2011, 23:25)

Letohrad - K poslednímu zápasu sezony 2010 - 2011 odjeli starší dorostenci FC Zenit Čáslav do Letohradu, kde vyválčili jeden divizní bod za remízu 1:1.

Starší dorost: Letohrad - Čáslav 1:1 (1:1)

Nádherný fotbalový stánek a výborně připraveným pažit v Letohradu hostil v posledním kole dorostenecké divize celek Čáslavi. Příjemní však nebyli domácí dorostenci - v 7. min. zakončil Lukeš rychlý protiútok a Letohrad se ujal vedení - 1:0. Podobně jako v minulém kole fotbalová facka hosty probudila. Začali lépe kombinovat a připravili si náznaky šancí. První využili ve 30.min., branku bohužel rozhodčí neuznal pro údajný ofsajd. Hosté se tak mohli radovat až ve 38. min., kdy se po kombinaci Fuksy a Pipkem hlavou trefil Horyna - 1:1.

Druhý poločas pěknou podívanou, jenom ty góly chyběly. Čáslavské podržel vynikající Radil, ovšem i domácí držel gólman. V šancích neuspěli Billinkiewicz ani Jurčík a tak skóre stanovila první půle.

"Hned po utkání odjeli hrát čtyři hráči za B-muže do Dobrovice. Večer se pak kluci rozloučili s další divizní sezonou, bohužel poslední. Divize se ruší, čáslavský dorost bude hrát krajský přebor," uzavřel sezónu Mirek Zikmunda.

Branka Čáslavi: Horyna. Čáslav: Radil - Pipek, Goliáš, Výborný,  Brunclík - Zoufalý, Zikmunda, Fuksa, Veselý - Horyna, Jurčík. Střídali Bilinkiewitz, Doležal.