Domácí vítězství venku nepotvrdili

27. září 2009, 19:13

Radim - V šestém kole I. B třídy - skupina D fotbalisté Sokola Zbraslavice zavítali do Radimi, kde chtěli potvrdit první domácí vítězství z minulého týdne proti Choceradům. Tento cíl ovšem nesplnili.

Radim - Zbraslavice 5:1 (2:0)

"Zápas byl celkem vyrovnaný, nám se nedařilo, ale domácí také nehráli nic moc," uvedl Luboš Tvrdík ze Zbraslavic, který největší rozdíl mezi oběma týmy viděl v produktivitě. "Na rozdíl od domácích jsme nějaké góly nedali," upozornil a dodal: "Ke konci už nás Radim přehrála." Zbraslavčtí ve druhém poločase stihli ještě korigovat výsledek na 3:1, ovšem to už bylo všechno. "V závěru byli lepší, hlavně v útoku," uznal Luboš Tvrdík.

Branka Zbraslavic: J. Veselý. Zbraslavice: Haták - Hlava (20. A. Volenec), Semerád, Dudok, Hölge - J. Veselý, M. Veselý, Jursík, Dubják, Šindelář - Herčík (68. Kakáček). Trenér Zdeněk Knap.