Dominik Mužátko nasázel Pečkám pět gólů

21. říjen 2009, 09:13

Čáslav - V úterý v podvečer sehrála čáslavská minipřípravka odvetné utkání se soupeřem z Červených Peček. V Pečkách Čáslaváci vyhráli vysoko 16:0 a i tentokrát měli velikou chuť nastřílet co nejvíce branek. Po vysokém vítězství se očekávalo vyrovnanější utkání, ale Čáslavští svého soupeře převyšovali po všech stránkách.

Čáslav - Č. Pečky 11:0 (3:0, 5:0, 3:0)

Utkání se po vzájemné dohodě mezi oběma celky hrálo po dobu 3 x 15 minut a 8 +1 hráčů v poli.

"Sestava, která nastoupila u v úvodu utkání, hrála kombinačně na velice dobré úrovni.V utkání dokázala vstřelit všechny branky. Vynikala bojovností, napadáním hráčů a rychlým protiútokem. Mladší hráči druhé sestavy musí přidat v rychlosti, v ovládání míče a v pohybové aktivitě," zhodnotily utkání obě trenérky.

Branky: Machů 2, Nový 4, Mužátko 5. Čáslav: Koudelka – Mikan, Pokorný, Špičák – Mužátko, Junek, Gonda – Machů, Nový. Střídali Chmelík, Krupička, Hybler, Šejvl, Meszároš, Volenec, Dušánek, Novotný. Trenéři Ivo Ducheček, Andrea Těšinová, Jarka Forštová.