Fotbalisté čáslavské juniorky na úvod přípravy zdolali Zásmuky

14. červenec 2012, 20:13
(aktualizováno: 14. červenec 2012, 20:13)

Zásmuky – Fotbalisté čáslavské juniorky sehráli první přípravný zápas proti soupeři z I. A třídy. Zásmuky nakonec svěřenci trenérů Stacha a Holíka porazili těsně 3:2.

Zásmuky – Čáslav B 2:3 (1:3)

Úvod utkání hostům nevyšel a v prvních deseti minutách tahali za kratší konec. V další fázi prvního dějství se však Čáslavští dostali do hry a diktovali tempo. Ovšem do vedení šli v šestadvacáté minutě paradoxně domácí. O minutu později bylo ale vyrovnáno, když s přehledem zakončil Ryšán.

Do konce prvního poločasu se za hosty ještě dvakrát prosadil Čmakal. Nejprve nádhernou ranou ze třiceti metrů vymetl šibenici a o chvíli později doklepl míč do prázdné akci po akci Hudce s Maxou.

Ve druhém dějství byla hra spíše vyrovnaná a čáslavští fotbalisté dovolili domácím snížení na 2:3. Tímto výsledkem nakonec utkání skončilo.

„Jednalo se o klasický první přípravný zápas. Z naší strany byla kvalita především v první půli od jedenácté do pětačtyřicáté minuty,“ uvedl trenér čáslavské juniorky Jakub Stach a pokračoval: „Ve druhé půli jsme prostřídali a už to bylo horší. Málo jsme se tlačili do koncovky, ale jinak si myslím, že jsme zaslouženě vyhráli,“ podotkl.

Dvěma góly se ve svém prvním utkání blýskl Michal Čmakal: „Na chválení nových hráčů je ještě brzo. Hráči musí zůstat zdraví a je třeba dobře potrénovat,“ doplnil Jakub Stach.

Čáslav B: Červnika (46. Dastych) – Pipek (70. Hudec), Váňa (67. J. Holík), Svoboda, Hudec (45. Hájek) – Vajgl, Kvíčala – Zikmunda – Ryšán (70. Maxa), Maxa (46. M. Kročák), Čmakal (46. Horyna). Trenér Jakub Stach.