Fotbalisté kutnohorské Sparty prohráli počtvrté v řadě, tentokrát nestačili na Převýšov

22. červenec 2012, 13:11
(aktualizováno: 22. červenec 2012, 15:23)

Vrdy – Ani na čtvrtý pokus fotbalisté Kutné Hory v přípravném duelu na podzimní část divizní sezóny neuspěli. I když tentokrát se jim do cesty postavil těžký kalibr - třetiligový nováček z Převýšova.

Kutná Hora – Převýšov 0:2 (0:0)

Přestože v první půli měli míč na svých kopačkách hráči Převýšova, k vážnějšímu ohrožení Šimonovy brány se nedostali. Naopak kutnohorští fotbalisté zahrozili hned dvakrát. Nejprve ve 27. minutě vypíchl balón soupeři Vančura, pohotově si narazil s Melechovským a následný samostatný únik ze strany zakončil střelou do nohou hostujícího brankáře. Chvíli před koncem prvního poločasu se osmělil levý bek Filipec, když si to s míčem u nohy namířil skrz obranu Převýšova. Svůj drzý únik ale uzavřel střelou mimo tři tyče.

Na začátku druhé půle zažili fotbalisté Kutné Hory hrůzostrašné tři minuty. V 53. minutě poprvé inkasovali, když balón po centru z levé strany poslal hlavou do sítě osamocený Kouřil – 0:1.  O minutu později zlikvidoval brankář Šimon skvělým zákrokem samostatný nájezd hostí. Aby toho nebylo málo, tak v 56. minutě hosté díky Rezkovi přidali do prázdné brány druhý zásah – 0:2.

Naději na lepší výsledek mohl hráčům Sparty vdechnout v 77. minutě Vančura, který se po nedorozumění převýšovské obrany řítil sám na brankáře hostí. Ovšem svůj nájezd zakončil slabým dloubákem přímo do rukavic stojícího gólmana.

Branky: 53. Kouřil, 56. Rezek.

Kutná Hora: Šimon – Skokan, Jeníček, Mach, Filipec – Urban (62. M. Frejlach), Wolf, Růžička, Vančura (46. A. Schwarz), Auer (46. Krupička) – Melechovský (69. Vančura). Trenér Radim Truksa.