Kácov neměl v Jevanech nárok, trenér bere vinu částečně na sebe

30. březen 2024, 15:13

Jevany – Zápas 18. kola I. B třídy, skupina D sehráli fotbalisté AFK Kácov v sobotu na hřišti TJ FC Jevany. Kácovští na podzim Jevany porazili 2:1.

Jevany – Kácov 6:2 (3:1)

„Od nás to bylo totálně špatné,“ hledal slova trenér Kácova Michal Veliký. Tomu proti minulému utkání chyběli dva hráči. „Největší chyba byla asi z mé strany, taktika i sestava byly špatně zvolené. Úplně jsem to nezvládl,“ přiznal a pokračoval: „Nezvládli jsme první půli, na začátku druhého poločasu jsme hned z brejku dostali na 4:1. Potom jsme sice snížili na 4:2 a nějakou šanci měli, ale potom jsme z protiútoku dostali další dva góly.“

Branky: 28., 49. Šimůnek, 32. pok. kop L. Rejka, 37. M. Rejka, 76., 77. Šobíšek – 22. Cettl, 55. Jícha. Rozhodčí: Kramný – Garaja, Brýl. ŽK: Fuchs, L. Rejka, Štěch, Urban – Solnář. Diváků: 100. Jevany: Krch – Štefančík, Šimůnek (52. Šobíšek), Pařízek, Čurgali, Moško, Chroust (85. Lahoda), Fuchs (71. Urban), M. Rejka (79. Čechrák), L. Rejka, Štěch (46. Saska). Trenér David Hubáček. Kácov: Tlustý – Jan Kmoch, Solnář, J. Petrů, Hošta – Martin Zeman (46. Š. Štorch), Michal Zeman, Cettl, M. Svoboda (75. Mejstřík) – V. Štorch (75. Blažek), Jícha (83. Vaník). Trenér Michal Veliký.

1 Říčany 15 9 0 0 3 36:22 30
2 Jesenice 14 9 0 0 3 35:17 29
3 Uhlířské Janovice 15 9 0 0 4 45:33 29
4 Kácov 15 9 0 0 6 31:30 27
5 Červené Janovice 15 8 0 0 5 42:38 26
6 Sázava 14 8 0 0 6 36:21 24
7 Teplýšovice 14 6 0 0 5 30:26 21
8 Miřetice 14 6 0 0 6 31:27 20