Kácov přehrál Zvole a jde opět do čela tabulky!

5. květen 2018, 20:01

Zvole – Fotbalisté Kácova v dalším kole I. B třídy sk. D zavítali do Zvole. Domácímu týmu ustědřili Kácovští debakl 0:4. V utkání padly tři červené karty!

Zvole – Kácov 0:4 (0:3)

Do vedení jsme se dostali poté, co domácí hráč zahrál v bráně rukou, inkasoval červenou kartu a my proměnili penaltu. Zápas jsme měli ve své režii až na jednu desetiminutovku, kdy domácí srovnali hru. Jinak se hrálo prakticky jen na bránu domácích,“ uvedl trenér Kácova Václav Toupal

„Ve druhém poločase to byl z naší strany už chodící fotbal. Navíc v závěru nesmyslně probíhaly emoce, kdy jsme my i domácí inkasovali červenou kartu,“ mrzelo jej.

„Nakonec jsme dali ještě branku. Škoda posledních deseti minut, kdy se hrálo ve zbytečných emocích. Zápas jsme ale měli pod kontrolou,“ dodal Toupal.

Branky: 26. Petrů, 41. Ruth, 45. Lapáček, 81. Vlasák.

Rozhodčí: Dvořák – Tichý, Chládek. Červené karty: 25. Petrák, 78. Mareček – 78. Zamrzla. Žluté karty: Hrachovec, Maláček (oba Z). Diváků: 50.

Zvole: Kučera – Petrák, Hrachovec (72. Hnát), Mareček, Tolar, Kratochvíl (46. Švimberský), Grund, Gabriel, Pilík, Maláček, Šíma. Trenér Jaroslav Malý.

Kácov: Štecher – Toupal (57. Brýl), Lapáček, Habal – Ruth, Skiba – Filip (57. Linhart), Vlasák, Vobecký (63. Motyčka) – Petrů (69. Zamrzla), Cettl. Trenér Václav Toupal.

1 Kácov 20 14 1 3 2 64:22 47
2 Mnichovice 19 13 2 1 3 62:35 44
3 Průhonice 20 12 2 3 3 63:36 43
4 Kunice 20 9 0 5 6 47:33 32
5 Miřetice 19 9 1 2 7 43:39 31
6 Teplýšovice 19 10 0 0 9 45:40 30