Kutná Hora v Nymburce prohrála, Radim Truksa odmítl zápas komentovat!

10. červen 2012, 21:18
(aktualizováno: 10. červen 2012, 21:18)

Kutná Hora - V předposledním kole krajského přeboru fotbalisté Sparty Kutná Hora vyrazili na hřiště Polabanu Nymburk. Mohli definitivně naplnit svůj cíl - vítězství v soutěžním ročníku, ovšem po prohře 3:2 se o prvním místu rozhodne až v posledním kole.

Nymburk - Kutná Hora 3:2 (2:1)

Polaban do utkání vkročil velmi dobře a brzy po brankách Mareše a Jiřího Jecha vedl o dvě branky. Jenže ještě do poločasu hosté snížili. Po malé domů z půlky domácí vyrobili aut u vlastní šestnáctky, kde zůstal nekrytý Schwarz a snížil.

Ve druhé půli se výkon Polabanu o něco zhoršil, čehož Kutná Hora využila v 50. minutě srovnala. Kutná Hora byla v tu chvíli lepší, ale Polaban se postupně dostával zpět do hry. A v poslední minutě rozhodl o výhře proměněnou penaltou Farkaš.

Trenér Sparty Kutná Hora Radim Truksa a asistent Karel Tuksa se k zápasu odmítli vyjádřit. Povolení ke zveřejnění sestavy dostal jen vedoucí mužstva Roman Hačka.

Branky: 15. Mareš, 23. J. Jech, 90. pok. kop Farkaš - 40., 55. Schwarz. Rozhodčí: Kabyl. ŽK: 0/1. Diváků: 100. Nymburk: Skuhravý - Ott, Farkaš, Horňák, Bobek (80. Nedbal) - O. Jech (46. Nedorost), Mikluščák, J. Jech (75. Ryšánek), Nepovím - Mareš, Plot. Kutná Hora: Šimon - Skokan, M. Tomíšek, M. Šváb, Filipec - Kozel (72. M. Frejlach), Mach, Jak. Vančura (86. Růžička), Auer - A. Schwarz, Vodička (68. Hanousek).