Kutnohorská rezerva v posledním přípravném utkání zvítězila 5:1

17. srpen 2013, 20:01
(aktualizováno: 18. srpen 2013, 20:44)

Paběnice - Poslední přípravný zápas sehrálo béčko Sparty Kutná Hora v sobotu v Paběnicích. Před premiérou v I. B třídě se jim dařilo, vyhrálo 5:1 i když kouče Pavla Dvořáka mrzí inkasovaná branka.

Paběnice - Kutná Hora B 1:5 (1:1)

"Byl to dobrý zápas, mohli jsme dát minimálně deset branek," narážel trenér Sparty B Pavel Dvořák na velké množství příležitostí. "I v prvním poločase, který skončil 1:1. Gólově jsme se prosadili až po přestávce," zdůraznil a opakoval: "Domácí jsme ve druhém poločase přehráli a podle šancí to mělo skončit minimálně 10:1." Právě inkasovaná branka kouče mrzí.

Za týden v sobotu Kutná Hora sehraje premiérový zápas v I. B třídě, na svém hřišti přivítá Poříčany. "U B týmů bude sestava každý týden jiná," naznačil Pavel Dvořák a dodal: "Na první zápas nám trenér prvního týmu uvolní nějaké hráče z áčka, sestava bude jiná. Hačka a Černý odjíždějí na dovolenou."

Paběnice představily i svou novou posilu, brankáře z Křesetic Víta Černovského. Paběnice také usilují o příchod zkušeného obránce Lebdušky z Ledče nad Sázavou.

Branky K. Hory B: Král 2, Menšík 2, Pašiak - Sochr. Kutná Hora B: Procházka - O. Nedvěd, Černý, J. Kratochvíl, T. Pospíšil - Hačka, Lebeda, Král, Kopecký - Menšík, Pašiak. Střídal Hulman. Trenér Pavel Dvořák. Paběnice: Černovský - Lebduška, Sochr, M. Zikmunda, Exner, P. Dvořák, M. Růžička, Blažek, M. Votava, O. Votava, Petrásek. Střídal Stuchlý.