Kutnohorská útočnice Karafiátová potvrdila střeleckou formu dalšími góly

12. březen 2011, 18:41
(aktualizováno: 12. březen 2011, 18:42)

Kutná Hora - Fotbalistky Sparty Kutná Hora v sobotu po obědě sehrály přípravné utkání na jarní část III. ligy. Pozvaly si soupeřky ze soutěže - Bohemii Poděbrady.

K. Hora - Poděbrady 3:2 (1:1)

Podle trenéra Kutné Hory Alexandra Nagyho byla v zápase vidět ještě nerozehranost obou celků.  "Časem si to sedne," věří kouč. V utkání se ujaly vedení hostující hráčky už v 5. minutě brankou Michálkové z trestného kopu zhruba ze třiceti metrů. "Pět minut před přestávkou vyrovnala Karafiátová po samostatném úniku," řekl k zápasu trenér a pokračoval: "Ještě v prvním poločase měla gólovku Aneta Prchalová, která šla sama, ale nedala. Druhou půli jsme začali přece jen lépe herně, po pěti minutách strhla vedení na naší stranu Buchtová a v 68. min. Karafiátová na 3:1. A to ještě o chvíli později nastřelila břevno."

Branky: 40., 68. Karafiátová, 50. Buchtová - 5. Michálková, 78. Saboová. K. Hora: Janálová - Strnadová, Olivová, Viktorová, Vašková - T. Prchalová, Vavřičková, Buchtová, Dibelková - A. Prchalová, Karafiátová. Střídaly Danešová, Forštová, Kalašová, Vaníčková. Trenér Alexandr Nagy. Další zápas: K. Hora - Hradšitko (sobota od 15 hodin).