Miloslav Čepek: "Propadli jsme ve středu hřiště a trochu i v disciplíně"

5. září 2010, 21:00
(aktualizováno: 5. září 2010, 21:11)

Nymburk - Fotbalisté Sokola Nové Dvory nepotvrdili bod, který získali minulý týden doma, a ve třetím kole I. B třídy - skupina C prohráli na hřišti Polabanu Nymburk B.

Nymburk B - N. Dvory 4:2 (1:0)

"Prohráli jsme a tak jsme byli horší, hraje se na góly," konstatoval novodvorský trenér Miloslav Čepek, podle kterého jeho týmu patřil začátek zápasu. "V 15. minutě ale z rozehraného rohu Nymburk otevřel skóre," pokrčil rameny a pokračoval: "My jsme měli za první poločas nějaké rohy, ale nic z nich neudělali." V 56. min. se Pospíšilovi podařilo vyrovnat na 1:1. "To byla slušná akce," chválil Miloslav Čepek. "Od té doby jsme měli herní převahu, ale k ničemu to nevedlo." Domácí upravili na 2:1 a v 82. minutě z pokutového kopu za ruku na 3:1. "Potom ještě Pospíšil korigoval na 3:2," popisoval přestřelku na konci zápasu novodvorský kouč. "Pak jsme všechny síly vrhli do útoku, domácí potom po naší triviální chybě, kdy stoper místo do strany zahrál míč do středu, zakončili skóre na 4:2," zkompletoval informaci Miloslav Čepek. "Myslím, že proti nám dnes stál hratelný soupeř. Trochu jsme propadli ve středu hřiště a také trochu v disciplíně. Hoši nedodržují to, co bych si představoval. Pokud tak hrají, tak to jde, ale jinak jsme druzí," zakončil trenér.

Branky N. Dvorů: 56., 84. Pospíšil. N. Dvory: Černý - Rajchman, Zelený, Radla, Maláček (80. Rác) - Pátek (46. Jak. Procházka), Oliva, Jak. Rak, Čálek - Pudil, Pospíšil.