Nejlepším jarním střelcem paběnické rezervy je brankář Miloš Říha!

13. červenec 2012, 11:17
(aktualizováno: 13. červenec 2012, 13:10)

Kutnohorsko - Téměř celému ročníku III. třídy 2011 - 2012 kralovali fotbalisté Kácova. V posledních dvou kolech je ale nahradila kutnohorská rezerva, která se pak už o vítězství v soutěži připravit nenechala a návrat do okresního přeboru vybojovala z prvního místa.

Ve 182 zápasech III. třídy padlo 773 branek, což představuje průměr 4,25 branky na zápas při průměrném skóre 2,6:1,7. Nejčastějším výsledkem byl stav 1:2 (15x), 1:0 (13x) a 2:2, 2:1 a 1:1 (devětkrát). Zápas s nejvyšším počtem gólů K. Hora B - Zbraslavice B 11:1 byl současně i zápasem s nejvyšším vítězstvím.

Nejlepšímu střelci soutěže Václavu Vondrovi (Tupadly B) stačilo k připsaní dvaceti branek osmnáct zápasů, druhý nejlepší kanonýr Artur Pana (Kácov - 19 gólů) nastoupil ve všech 26 zápasech. Na jaře se nejvíce střelecky dařilo Pavlu Královi (K. Hora B), jenž ve 13 zápasech zatížil konto soupeřů osmnácti góly. Se čtyřmi podzimními góly za Močovice jich ve III. třídě nastřílel celkem 22.

Maximální počet 2340 minut z celé soutěže odehráli tři hráči: Martin Novotný (Rataje), Roman Schneider (Sázava B) a Pavel Šveřepa (Tupadly B). Ve všech 26 zápasech ještě nastoupili Artur Pana (Kácov), Petr Hošek (Kluky), Vladimír Bouma (Č. Janovice), Libor Procházka (Sázava B) a Jan Laudát (Č. Janovice).

Nejlepším brankářem III. třídy 2011 - 2012 byl Lukáš Korejtko z K. Hory B. Nastoupil ve dvanácti zápasech a inkasoval devět branek, což představuje průměr 0,75 gólu na zápas a připsal si čtyři utkání s nulou. Nejvíce čistých kont má ale Petr Kavánek (Tupadly B) - osmkrát.

Nejvíce žlutých karet v soutěži posbíraly Potěhy (46 karet), nejčastěji trestaní byli fotbalisté Sokola Suchdol B (sedmkrát). Nejčastěji "žlutým" hráčem byl Milan Urválek (Bratčice) - 11 žlutých karet. Dvě červené karty za celý ročník stihli Petr Beneš (Suchdol B) a Pavel Dolejší (Suchdol B).

Nejvíce zápasů ve III. třídě 2011 - 2012 odpískal Luděk Kracík (12 utkání), Linhart, Kučera a Jonáš mají na svém kontě po deseti zápasech. Nejčastěji tasil žlutou kartu Zdeněk Linhart - 45 ŽK (24 domácím, 21 hostům), po čtyřech červených kartách ukázali Zdeněk Linhart a Zdeněk Volf (oba tři domácím a jednu hostům).

Tabulky a čísla III. třídy 2011 - 2012 najdete zde.

Poznámka: Zde uvedené statistky jsou vystavěné z čísel ze zápisů o utkání. Bohužel mohou být nepřesné, neboť někteří rozhodčí se nedokáží naučit zápis vyplňovat. Například chybí střelci, čas u vstřelené branky, které dlouhodově a zcela ignorují a ovlivňují tabulky "První vstřelený gól", "První obdržený gól", minutové statistky gólmanů a další.

1. Sparta Kutná Hora B

Góly: Pavel Král (18 branek), jaro Pavel Král (18 branek)
Vítězné góly: Vnislav Vodička (6 branek), jaro Vnislav Vodička (4 branky)
Odehrané minuty: Stanislav Lebeda (2126 minut), jaro Pavel Král (1113 minut)
ŽK: Ondřej Černý (6 ŽK), jaro O. Nedvěd, Vlach, M. Procházka (po 2 ŽK)
ČK: Marko Rumpli a Radim Vlach po jedné
Jednička v bráně: Lukáš Korejtko (průměr 0,75), jaro Lukáš Korejtko (průměr 0,75)

2. Sokol Kácov

Góly: Artur Pana (19 branek), jaro Artur Pana (11 branek)
Vítězné góly: Artur Pana (5 branek), jaro Artur Pana (3 branky)
Odehrané minuty: Artur Pana (2286 minut), jaro Artur Pana (1170 minut)
ŽK: Marek Solnář (9 ŽK), jaro Marek Solnář (5 ŽK)
ČK: Marek Solnář (1 ČK)
Jednička v bráně: Jaroslav Pospíšil (průměr 1,00), jaro Petr Verner (průměr 1,00)

3. Star Tupadly B

Góly: Václav Vondra (20 branek), jaro Václav Vondra (8 branek)
Vítězné góly: Václav Vondra (5 branek), jaro Václav Vondra (4 branky)
Odehrané minuty: Pavel Šveřepa (2340 minut), jaro Pavel Šveřepa (1170 minut)
ŽK: Petr Čáp (4 ŽK), jaro Petr Čáp (3 ŽK)
ČK: Bez ČK.
Jednička v bráně: Petr Kavánek (průměr 1,17), jaro Petr Kavánek (průměr 1,20)

4. Sokol Suchdol B

Góly: Václav Schwarz ml. (17 branek), jaro Václav Schwarz ml. (8 branek)
Vítězné góly: Václav Schwarz ml. (5 branek), jaro Václav Schwarz ml. (3 branky)
Odehrané minuty: Jiří Procházka (2250 minut), jaro Jiří Procházka (1080 minut)
ŽK: Jiří Lázňovský (6 ŽK), jaro Pavel Dolejší (3 ŽK)
ČK: Petr Beneš a Pavel Dolejší (2 ČK), jaro Pavel Dolejší (2 ČK)
Jednička v bráně: Jiří Procházka (průměr 2,04), jaro Jiří Procházka (průměr 2,08)

5. Kavalier Sázava B

Góly: Jakub Švec (17 branek), jaro Ladislav Král (11 branek)
Vítězné góly: Jakub Švec (4 branky), jaro Ladislav Král a Jakub Švec (po 2 brankách)
Odehrané minuty: Roman Schneider (2340 minut), jaro Roman Schneider a Jaroslav Reis (po 1170 minutách)
ŽK: Jaroslav Reis (5 ŽK), jaro Rostislav Rezek a Jaroslav Reis (po 3 ŽK)
ČK: Rostislav Rezek (1 ČK)
Jednička v bráně: Ivan Koldsiter (průměr 2,61), jaro Ivan Koldsiter (průměr 2,19)

6. Sokol Paběnice B

Góly: Martin Fuksa (10 branek), jaro Miloš Říha (5 branek)
Vítězné góly: Miloš Říha (3 branky), jaro Miloš Říha (3 branky)
Odehrané minuty: Jaroslav Zeman (2185 minut), jaro Jaroslav Zeman (1135 minut)
ŽK: Josef Petrásek (5 ŽK), jaro Milan Novák (3 ŽK)
ČK: Josef Petrásek, Petr Mužátko, Martin Moc, Miroslav Čepeš (po 1 ČK)
Jednička v bráně: Miloš Říha (průměr 0,90), jaro Miloš Říha (průměr 0,80)

7. SK Kluky

Góly: Jan Vavřina (10 branek), jaro Jan Šrámek (7 branek)
Vítězné góly: Jan Šrámek (3 branky), jaro Jan Šrámek (2 branky)
Odehrané minuty: Petr Hošek (2258 minut), jaro Petr Hošek (1170 minut)
ŽK: Jakub Brotánek (7 ŽK), jaro Jakub Brotánek a Petr Dvořák (po 2 ŽK)
ČK: Bez ČK.
Jednička v bráně: Lukáš Korejtko (průměr 1,69), jaro Matěj Dlouhý (průměr 2,56)

8. Sokol Potěhy

Góly: Karel Koudelka (7 branek), jaro Šaroun, Szakács, Dražan, Koudelka, Valent, Serdel (po dvou brankách)
Vítězné góly: Jan Dražan a Lukáš Smutný (po dvou brankách), jaro Šaroun, Dražan a Smutný (po jedné brance)
Odehrané minuty: Dobroslav Šaroun (2250 minut), jaro Dobroslav Šaroun (1170 minut)
ŽK: Ondřej Sixta (7 ŽK), jaro Dobroslav Šaroun (4 ŽK)
ČK: Bez ČK.
Jednička v bráně: Miloš Sixta (průměr 1,69), jaro Miloš Sixta (průměr 1,50)

9. TJ Rataje n. S.

Góly: Ivan Fencl (7 branek), jaro Josef Sojka (6 branek)
Vítězné góly: Martin Novotný (4 branky), jaro Martin Novotný (3 branky)
Odehrané minuty: Martin Novotný (2340 minut), jaro Martin Novotný (1170 minut)
ŽK: Ivan Fencl, Tomáš Hrabánek, Petr Čepelák (po 5 ŽK), jaro Josef Sojka (3 ŽK)
ČK: Jiří Kocourek.
Jednička v bráně: Marcel Mejstřík (průměr 1,82), jaro Marcel Mejstřík (průměr 2,25)

10. AFK Bratčice

Góly: Aleš Šulc (13 branek), jaro Aleš Šulc (9 branek)
Vítězné góly: Milan Urválek (3 branky), jaro Šulc, Urválek, Beneš, Hodač, Fofoňka (po jedné brance)
Odehrané minuty: Lukáš Dvořák (2250 minut), jaro Ondřej Čepek (1170 minut)
ŽK: Milan Urválek (11 ŽK), jaro Milan Urválek (6 ŽK)
ČK: Václav Říha a Robert Uhlíř (po 1 ČK)
Jednička v bráně: Jan Vaněk (průměr 2,24), jaro Michal David (průměr 2,00)

11. Viktoria Sedlec B

Góly: Michal Gono (14 branek), jaro Michal Gono (4 branky)
Vítězné góly: Jan Vavřina, Miroslav Novák, Nikola Kožnar, Petr Stolín, Jan Hvězda, Pavel Mrštík, David Pavlík, Michal Ivičič (po jedné brance)
Odehrané minuty: Jan Andrašík (1920 minut), jaro Rudolf Macháček (1056 minut)
ŽK: Petr Stolín (5 ŽK), jaro Petr Stolín a Milan Ullman (po 2 ŽK)
ČK: Milan Ullman (1 ČK)
Jednička v bráně: Milan Ullman (průměr 3,88), jaro Roman Bartoníček (průměr 2,50)

12. Sokol Zbraslavice B

Góly: Jiří Moravec (7 branek), jaro Jiří Moravec (6 branek)
Vítězné góly: Pavel Herčík, René Mičke, Pavel Švejda, Jaroslav Kakáček, Tomáš Havránek, Pavel Flégr, Tomáš Pospíšil (po jedné brance)
Odehrané minuty: Stanislav Haták (2160 minut), jaro Stanislav Haták a Zdeněk Lanc (po 990 minutách)
ŽK: David Březina (6 ŽK), jaro Pavel Flégr (2 ŽK)
ČK: Jaroslav Kakáček a Pavel Flégr (po jedné ČK)
Jednička v bráně: Stanislav Haták (průměr 3,08), jaro Stanislav Haták (průměr 2,91)

13. Sokol Močovice

Góly: Martin Kňourek, Jiří Schovanec, Richard Topinka ml. (po pěti brankách), jaro Ladislav Janata a Richard Topinka ml. (po 4 brankách)
Vítězné góly: Pavel Král (2 branky), jaro Martin Čureja (1 branka)
Odehrané minuty: Martin Kňourek (1979 minut), jaro Ladislav Janata (1150 minut)
ŽK: Jiří Schovanec (6 ŽK), jaro Jiří Schovanec (4 ŽK)
ČK: Richard Topinka ml., Jan Vrba, Petr Oliva (po 1 ČK)
Jednička v bráně: Štefan Červeňák (průměr 2,63), jaro Jaroslav Vančura (průměr 2,71)

14. Sokol Č. Janovice

Góly: Radek Vavřina (5 branek), jaro Radek Vavřina a Lukáš Menšík (po 2 brankách)
Vítězné góly: Luboš Hájek (1 branka).
Odehrané minuty: Vladimír Bouma (2277 minut), jaro Vladimír Bouma a Josef Víta (po 1170 minutách)
ŽK: Vladimír Bouma (7 ŽK), jaro Radek Vavřina (4 ŽK)
ČK: Luboš Červinka (1 ČK)
Jednička v bráně: Marek Valenta (průměr 2,44), jaro Marek Valenta (průměr 2,11)