Nové Dvory vedly už 2:0, přesto v Libodřicích prohrály

24. říjen 2010, 18:22
(aktualizováno: 25. říjen 2010, 16:30)

Libodřice - Fotbalisté Sokola Nové Dvory svůj stín nepřekročili. V 10. kole I. B třídy - skupina C byli hosty předposledního celku tabulky. Ani tentokrát však ke svým dvěma bodům žádný další nepřidali.

Libodřice - N. Dvory 5:2 (2:2)

"Už mi ani nevolejte," neskrýval rozčarování trenér Sokola Nové Dvory Miloslav Čepek. Jeho tým přitom vedl v Libodřicích už 2:0. "Čtyři minuty před přestávkou jsme inkasovali poprvé a ve 44. minutě podruhé. To se člověk musí smát," kroutil nechápavě hlavou a pokračoval: "Za první poločas jsme dostali snad sedm žlutých karet. Vedli jsme 2:0 a rozhodčí si nás připravil. Domácí ale v 67. minutě regulerním gólem dali na 3:2. Čtvrtý gól padl například tehdy, když jsme my vhazovali aut. My jdeme sami na brankáře a nejsme schopní skórovat, ne že trefíme gólmana, ale obejdeme ho a dostaneme se až do autu. Hoši si na I. B třídu jen hrají, možná že v budoucnu budou vzpomínat, že hráli krajskou soutěž. Takto se I. B třída ale nehraje."

Branky N. Dvorů: 8. Radla, 35. Jak. Rak. N. Dvory: Černý - Pátek, Zelený, Špírek, Maláček (83. P. Jeřábek) - Pudil, Radla (75. Beran), Oliva, Brožek - Jak. Rak, Pospíšil. Trenér Miloslav Čepek.