Oba dorostenecké celky Sparty si v Hořovicích musely vystačit se sedmnácti hráči

2. duben 2012, 08:50
(aktualizováno: 2. duben 2012, 08:50)

Hořovice - Dorostenecké celky Sparty Kutná Hora cestovaly za zápasem 19. kola krajského přeboru na hřiště Hořovicka. Zraněními a nemocemi zdecimovaní dorostenci Sparty nastupovali bez větších ambicí a oba týmy měly k dispozici jen 17 hráčů:

Hořovicko - Kutná Hora 3:0 (1:0)

Trenér starších musel silně improvizovat a zařadit do týmu i hráče mladší, neboť mu chyběly opory Koubek, Michálek, Rezler, Menšík. Hráči Hořovicka působili fotbalověji, ale větší šance měli hosté, kteří těžili z dlouhých výkopů brankáře Veselého. Ten je také podržel při dvou velkých příležitostech domácích. Už se zdálo, že poločas zůstane bez gólu, když čtyři minuty  před přestávkou domácí dobře chytajícího brankáře překonali.

Branka do šatny hosty nepoložila a na začátku druhé půle chtěli nepříznivý stav zvrátit a do 61. minuty se zdálo, že se jim to může podařit. Domácí ale zahrávali rohový kop, po závaru a nedůslednosti obrany padnul druhý gól a od té doby domácí hru kontrolovali. V 74. minutě navíc přidali třetí branku.

"Je to škoda, ale vzhledem k situaci, musíme  - ač neradi - výsledek přijmout. Teď hrajeme doma s Benešovem a uvidíme s čím na nás soupeř přijede, my však už hůř na tom být nemůžeme. Alespoň v to doufám," věří asistent kutnohorského trenéra Zdeněk Vrubel.
 [[Soutez? &soutez=56 &datum=2012-04-02 ]]

Mladší dorost: Hořovicko - Kutná Hora 4:1

Mladší dorost Sparty doma nechal pět nemocných hráčů a tak nastoupil ke svému zápasu v osmi lidech (dalo by se říct sedm plus jeden statečný) z toho dva už měli v nohách  zápas za starší. Prali se, bojovali, nicméně góly na jejich kontě narůstaly. Na 4:1 poté snížil Hanousek. Do druhého už hosté nenastoupili vzhledem k podvrknutému kotníku Pudila a dýchacím potížím Černého.