Oslabení starší dorostenci Sparty vyválčili tři body na hřišti Graffinu Vlašim

25. srpen 2013, 10:29
(aktualizováno: 25. srpen 2013, 10:29)

Vlašim - Bez čtyř hráčů základní sestavy - Antoše, Lindnera, Krombholze a Matějky - odjížděli starší dorostenci Sparty Kutná Hora ke svému fotbalovému utkání krajského přeboru do Vlašimi. Už tak úzký kádr proto museli doplnit mladíci a ti si v družstvu počínali víc než dobře.

Starší dorost: Vlašim - K. Hora 1:3 (0:2)

Prvních deset minut měli převahu hostující hráči, domácí však hru postupně vyrovnali. Bez většího vzruchu utkání došlo k 33. minutě, kdy hosté šli do vedení brankou Michálka a po sedmi minutách bylo pro Vlašim ještě hůř, to Černohlávek v dobré pozici nesobecky předložil míč ještě lépe postavenému Šestákovi a ten šancí nepohrdnul. Poločasový výsledek 0:2 byl dobrou výchozí pozicí do dalšího průběhu zápasu.

Druhá půle přinesla větší aktivitu domácích, ta byla odměněna brankou na 1:2, hosté však hru opět vyrovnali a výsledek drželi až do poslední minuty, kdy se míče zmocnil Šesták a po samostatném průniku ustanovil konečné skóre na 1:3.

Dnes zaslouží pochvalu celé družstvo jako celek, už ve středu předehráváme utkání doma se Sedlčany a tak budou mít šanci výkon potvrdit," shrnul zápas asistent trenéra Zdeněk Vrubel.

Branky K. Hory: 33. Michálek, 40., 90. Šesták. K. Hora: Karban - Hanousek (84. Vítek), Kruliš, Šmidrkal, Pudil, Michálek, Šesták, Hájek, Bílý, Černohlávek, Škrobák (89. Tomek). Trenér Jan Mezsároš.