Po dvou minutách na hřišti Tomáš Semrád upravil na 3:1 pro Tupadly

14. listopad 2010, 16:31
(aktualizováno: 14. listopad 2010, 16:31)

Tupadly - Ve 13. kole I. B třídy - skupina C fotbalisté Star Tupadly přivítali Sokoleč. S diváky i letošní mistrovskou sezonou se rozloučili vítězně.

Tupadly - Sokoleč 3:2 (2:1)

"Musím přiznat, že k nám dorazil velice kvalitní a technický tým," řekl na adresu nedělního soupeře tupadelský trenér Stanislav Krajíček. "My jsme ale chybějící techniku nahradili bojovností a myslím, že vyhráli zaslouženě. Šancí ke vstřelení branky jsme měli více," podotkl.

Za domácí otevřel skóre ve 35. min. Chvátal po Čmakalově úniku po postranní čáře. Hosté srovnali pět minut před přestávkou, ovšem vedení si Tupadly vzaly zpět těsně před přestávkou. "Akce byla podobná jako při první brance, po lajně tentokrát utekl Josef Kavánek a Chvátal upravil na 2:1," popisoval gólový moment trenér. Po změně stran domácí Semrád zvýšil na 3:1 a o tři minuty později hosté korigovali na konečných 3:2.

Branky Tupadel: 35., 45. Chvátal, 60. Semrád. Tupadly: Petr Kavánek - Průcha, F. Císař, Štainer, Šveřepa - Kruml, Král (75. R. Krajíček), Drbohlav, Chvátal - Čmakal (85. Fuksa), Jos. Kavánek (58. Semrád). Trenér Stanislav Krajíček.