Před soustředěním v Novém Městě fotbalistky Čáslavi porazily Jestřábí Lhotu

19. srpen 2016, 07:22

Čáslav - Čáslavské fotbalistky mají za sebou další z přípravných utkání. V nedělním dopoledni si hladce poradily s divizním celkem Jestřábí Lhoty.

Čáslav - Jestřábí Lhota 7:0 (3:0)

Čáslavandy šly do vedení již v úvodu utkání, kdy se přesně trefila Kovaříková. V 17. minutě zúročila přesný pas Brothánkové Karafiátová a bylo to 2:0. Pak se blýskla Jelínková, který kryla pokutový kop. Do poločasu ještě přidala třetí branku Beštová, která je v Čáslavi na zkoušce z Plzně. Hostující hráčky se snažily, bojovaly, ale domácí defenzíva pracovala spolehlivě.

Po přestávce domácí hráčky ještě přidaly na obrátkách, hrálo se téměř na jedné polovině a tak si čáslavské fotbalistky s chutí zastřílely a postupně přidaly ještě čtyři branky. Stínem utkání bylo v závěru zranění hostující Pelikánové, která si poranila koleno a musela být odvezena sanitkou na ošetření.

„Stále je to jen příprava, mistráky budou o něčem jiném,“ řekl jeden z domácích trenérů Ivo Ducheček a dodal: „Naše hra už měla známky fotbalovosti, byla vidět nějaká ta kombinace, akce na jeden dotek. Soupeř má svou kvalitu, ale projevila se větší fotbalová vyzrálost a zkušenost našich děvčat.“

Čáslavské fotbalistky nyní čeká týdenní herní soustředění v Novém Městě na Moravě, v rámci kterého  si zahrají s celkem Hlinska.

Branky: 30., 65., 75. Beštová, 8. Kovaříková, 17. Karafiátová, 75. Čápová. Čáslav: Jelínková - Truhlářová (46. Grulichová), Veselá, Bížová (75. Vojáčková) - Karafiátová, An. Brothánková - Uhlířová (70. Ad. Brothánková), Beštová, Kovaříková - Buchtová, Burešová (70. Čápová). Trenéři Ivo Ducheček, Jindřich Vaněček.