Silvestrovský souboj ženáčů se svobodnými skončil po třech letech remízou

2. leden 2012, 20:13
(aktualizováno: 2. leden 2012, 20:13)

Bílé Podolí - Poslední den v roce 2011 bylo počasí jako na jaře, a tak nic nebránilo odehrání fotbalového souboje mezi Ženatými a Svobodnými FC Bílé Podolí.

Ženatí - Svobodní 5:5 (3:4)

Jako první otevřeli skóre Ženatí v 10. minutě Jelínkem - 1:0. Ve 12. minutě srovnal Dospěl na 1:1. V dalších minutách se přetahovali Chmelař na straně Svobodných a Spáčil na straně Ženatých - 16. minuta Chmelař 1:2; 20. minuta Spáčil 2:2; 30. minuta Chmelař 2:3; 34. minuta Spáčil 3:3. Poločasovou přestřelku zakončil ve 40. minutě Novák a Svobodní vedli 4:3.

V 54. minutě Spáčil dovršil hattrick - 4:4, ale v 60. minutě Dospěl strhl vedení opět na stranu Svobodných. Po loňském neúspěchu sahali Svobodní po cenném skalpu, ale Jelínek byl proti a v 82. minutě vyrovnal na konečných 5:5.

Ročník 2011 byl velmi vyrovnaný - ačkoli padlo 10 branek, žádný ze soupeřů se nedostal do více než jednogólového vedení. Na penalty byli šťastnější Ženatí.

Branky: Spáčil 3, Jelínek 2 - Dospěl 2, Chmelař 2, Novák. Ženatí: Šmíd - Petr Štoček, Vančura, Weinlich st., Mužátko, Spáčil, Lehman, Pavel Bíža, Jelínek, Lukáš Toman, Radek Toman, Heřmánek, Šváb, Luboš Štoček. Svobodní: Červinka - Vávra, Svoboda, Jakub Fejfar, Chmelař, Šálený, Jansa, Dospěl, Kachmarskyy, Novák, Weinlich ml., Josef Fejfar, Jarda Štoček, Šilha.