Slavoj přišel v Luštěnicicích alespoň o jeden bod až v samotném závěru!

13. duben 2024, 19:51

Luštěnice – Slavoj Vrdy sehrál zápas 22. kola I. A třídy, skupina B v sobotu na hřišti Sokola Luštěnice. Chtěli navázat na první jarní vítězství, které před týdnem vybojovali doma s Lysou nad Labem. V podzimním duelu Slavoj doma vyhrál vysoko 7:1!

Luštěnice – Vrdy 2:1 (0:1)

Hostující Slavoj neudržel nadějné poločasové vedení a brankou v nastaveném čase prohrál 2:1. „V prvním poločase to byl vyrovnaný zápas, domácí byli lehce aktivnější na míči, ale bez vyložené šance,“ komentoval první poločas trenér Slavoje Vrdy Roman Masopust. Hosté se dostali do vedení v 6. minutě brankou Davida Šveřepy. „Po standardní situaci trefil krásný gól do šibenice,“ doplnil kouč a pokračoval: „Ve druhém poločase se hra přelévala nahoru dolů s šancemi na jedné i druhé straně. Domácí vyrovnali po naší ztrátě míče uprostřed hřiště.“

Alespoň o jeden bod Vrdy přišly v první minutě nastavení. „Neproměnili jsme šanci, a naopak z rychlého protiútoku dostali gól na 2:1. S tím už jsme nic udělat nedokázali,“ uzavřel Roman Masopust.

Branky: 60. Jos. Grus, 90.+1 Hlaváček – 6. Šveřepa. Rozhodčí: Prosr – Stumpf, Orálek. ŽK: Vavřina. Diváků: 65. Luštěnice: Janura – Horák (70. T. Hrdlička), Hůlka, Pavlíček, Lasák, Josef Grus, Fišer (81. Kopřiva), Jan Grus, Hrynčuk (90.+3 R. Hrdlička), Š. Hlaváček, L. Hlaváček. Trenér Jakub Pleško. Vrdy: M. Šindelář – Šranko (61. Franc), Semrád, L. Petr, Andrle – Šveřepa, Vávra, M. Volenec, D. Kapounek (72. Nesládek) – Vavřina, Mikyska. Trenér Roman Masopust.