Starší dorostenci vítězstvím nad Dobříší přerušili třízápasovou sérii bez výhry

1. říjen 2014, 08:32
(aktualizováno: 1. říjen 2014, 08:32)

Čáslav - V zápasech osmého kola fotbalového krajského přeboru starší a mladší dorostenci FK Čáslav hostili týmy MFK Dobříš. Oba týmy si po vítězstvích připsaly po třech bodech:

Starší dorost: Čáslav - Dobříš 5:2 (4:1)

Hodnocení trenéra Radka Dobrého: "Do utkání jsme vstupovali s jasným cílem přerušit naší třízápasovou sérii bez výhry. Od první minuty jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu hřiště. Soupeř se prakticky zmohl jen na odkopávání míčů na jejich narostlé útočníky. Bylo opravdu složité dostat se do brankové šance přes zhuštěné bránění Dobříše. Zlom v utkání nastal, když se nám podařilo rychle odpovědět na obdržený gól po naší hrubé chybě v obraně. Rychlé vyrovnání nás uklidnilo a do poločasu jsme odskočili až na 4:1! Na začátku druhého poločasu jsme přidali pátou branku z trestného kopu. Zápas se prakticky už jen dohrával, i když šance na vztřelení branky ještě byly. Naše výhra je zasloužená a snad se nám podaří na dnešní zápas navázat v Sedlčanech."

Branky Čáslavi: Havránek, Kokeš, Ronovský, Lebduška, Richard. Čáslav: Kovařík - Veselý, Basl, Macháček, Čepek, Havránek, Zoufalý, Richard, Lebduška, Kokeš, Ronovský. Střídali Masopust, Petržilka, Pavlík, Semerád. Trenér Radek Dobrý.
[[Soutez? &soutez=135 &datum=2014-10-01 ]]

Mladší dorost: Čáslav - Dobříš 6:2 (4:0)

Hodnocení trenéra Radka Tomana: "Dnešní zápas jsme hráli na umělé trávě a tak jsme se snažili o kombinační hru. Od začátku až do konce jsme byli více na míči a měli jsme i lepší pohyb s míčem i bez něj. Naše výhra je zcela zasloužená, škoda jen obdržených branek. Musím kluky za dnešní vystoupení pochválit."

Branky Čáslavi: Suchomel 2, Petržilka, Vančura, Pavlík, Zdeněk. Čáslav: Brabec, O. Plíhal, R. Plíhal, Semrád, Semerád, Suchomel, Stránský, Pavlík, Petržilka, Vančura, Vavřina. Střídal Zdeněk. Trenér Radek Toman.