Starší i mladší dorostenci Čáslavi přivezli z Nového Strašecí po třech bodech

21. říjen 2014, 08:05
(aktualizováno: 26. říjen 2014, 22:15)

Nové Strašecí - K dalším zápasům krajského přeboru jeli starší a mladší dorostenci FK Čáslav o víkendu do Nového Strašecí.

Starší dorost: Nové Strašecí - Čáslav 2:5 (2:3)

Hodnocení trenéra Čáslavi Radka Dobrého: "O soupeři jsme toho moc nevěděli, je to nováček soutěže. Do zápasu jsme nemohli vstoupit lépe, když jsme už v 10. minutě zápasu vedli 0:3! Bohužel jsme se nechali strhnout k bezhlavé hře a to pro nás znamenalo, že jsme do šaten odcházeli jen s těsným vedením o jednu branku. V druhém poločase už byl náš výkon organizovaný a odpracovaný. Domácí tým se už prakticky, kromě jedné dorážky po střele, nedostal do žádné brankové šance. Naopak my jsme přidali zaslouženě další dva góly. Naše vítězství je zcela zasloužené, i když jsme hráli od 65. min. o deseti. I tak jsme přes oslabení dokázali vstřelit dvě branky a to svědčí o charakteru a síle mužstva."

Branky Čáslavi: 1. Lebduška, 5. Ježek, 9. Richard, 75. Rolenec, 81. Havránek. ČK: 65. Lebduška. Čáslav: Kovařík - Basl, Richard, Masopust, Veselý, Havránek, Ronovský, Toman, Rolenec, Ježek, Lebduška. Střídali Čejka, Pavlík, Stránský, Suchomel. Trenér Radek Dobrý.
[[Soutez? &soutez=135 &datum=2014-10-21 ]]

Mladší dorost: Nové Strašecí - Čáslav 1:6 (0:2)

Hodnocení trenéra Čásalvi Radka Tomana: "Celý zápas jsme byli jednoznačně lepší. Jen velká škoda, že jsme nepřidali více branek, měli jsme šance minimálně na patnáct gólů! Dnes nám chybělo z různých důvodů pět hráčů a tak jsme odcestovali jen s minimálním počtem. Kluci, kteří dnes nastoupili zaslouží pochvalu za přístup k utkání."

Branky Čáslavi: T. Koop 3, J. Koop 2, Suchomel. Čáslav: Brabec, O. Plíhal, R. Plíhal, Čejka, Semerád, Suchomel, Stránský, Pavlík, J. Koop, Zdeněk, T. Koop. Trenér Radek Toman.