Středeční dohrávku šestého kola lépe zvládla rezerva Uhlířských Janovic

14. říjen 2010, 10:27
(aktualizováno: 14. říjen 2010, 10:27)

Uhlířské Janovice - Rezervy FK Uhlířské Janovice a Sparty Kutná Hora ve středu dohrávaly zápas šestého kola okresního přeboru:

U. Janovice B - K. Hora B 4:2 (2:1)

Na první gól domácích Kutnohorští dokázali reagovat vyrovnáním, ovšem do přestávky ještě jednou inkasovali. "Zpočátku byl zápas vyrovnaný, až do stavu 1:1. Druhý poločas jsme byli trochu lepší, zhruba dvacet minut před koncem nás hosté přitlačili," shrnul zápas domácí Radek Förster. Ovšem ze své závěrečné převahy Kutná Hora B vytěžila už jen korekci výsledku na 4:2.

Branky: Wolf, Veliký, Uher, Forman - Výborný, Černohlávek. Rozhodčí: Dolejš. ŽK: 1/2. U. Janovice B: Skalický - S. Hrbek (75. Čížek), Jirsa, Blecha (46. Srba), Zadražil - Vedral, Uher, Veliký, P. Kulhánek - Förster (70. Forman), Wolf. K. Hora B: Vocel - Trnka, B. Pospíšil, Kopecký, Poklop, Linhart, Zeman, Vodička, Černohlávek, Výborný, L. Fedor. Střídali Nekola, Kraus, B. Šváb.