Třetí třída začala zostra, domácí Kácov rozhodl o vítězství v nastaveném čase

21. srpen 2011, 14:08
(aktualizováno: 23. srpen 2011, 07:44)

Kácov - Fotbalisté Kácova a Sedlce B v sobotu předehráli utkání 12. kola III. třídy. A o rušné momenty nebylo nouze - zasahovala záchranná služba, navíc se diváci dočkali rozhodující branky v nastaveném čase.

Kácov - Sedlec B 2:1

O vzruch se postarali domácí brankář Pospíšil a útočník Sedlce Jelínek, kteří se srazili hlavami. Jelínek putoval na šití do nemocnice, gólman Kácova podobné ošetření odmítl a střetnutí dochytal se zavázanou hlavou. Za stavu 1:1 rozhodčí Fidra signalizoval tříminutové nastavení, ovšem podle přítomných diváků Kácov vsítil druhou branku v šesté minutě nastavení. "Rozhodčí neměl hodinky a řídil se dle časomíry. Domácí ji ve 92. minutě zastavili a třetí minuta nastavení trvala tři minuty," řekl Jaroslav Sadílek, jeden z přítomných diváků.

Branky: J. Výborný, Círman - Jak. Spáčil.