Uhlíři sehráli dobrých jen deset minut, potom přenechali iniciativu soupeři

9. říjen 2016, 20:06

Miřetice - Zápas sedmého kola I. B třídy, skupina D se fotbalistům FK Uhlířské Janovice nepovedl - na hřišti v Miřeticích v neděli nechali všechny body:

Miřetice - U. Janovice 3:2 (1:1)

"V prvních deseti minutách jsme hráli dobře, dali jsme i gól na 1:0. Po vstřelené brance jsme ale přestali úplně hrát," zlobil se trenér FK Uhlířské Janovice Antonín Novotný. "Domácí potom už byli jasně lepší až do konce," přiznal. Uhlíři prohrávali už 3:1, v 84. minutě dokázal Marek korigovat na 3:2. "To už nemělo žádnou cenu, hráli jsme úplně špatně. Domácí vyhráli zaslouženě," uzavřel kouč.

Branky: 30. Jenšík, 54. Jandák, 61. Fialka - 9. R. Tancer, 84. N. Marek. Rozhodčí: Říha - Ježek, Pejša. ŽK: Jenšík, Jantač. Diváků: 72. Miřetice: Novák - P. Čáp, Přitasil, Fialka (90. Lalouček), Turek (64. Jantač), Zajíc, Jenšík (89. Hájek), Moudrý (90. Vondráček), Filip, Jandák (78. Švingr), K. Čáp. Trenér Pavel Hájek. U. Janovice: Kmoch - D. Kulhánek, M. Novotný, Zadražil, Strnad - Vedral (82. Hervert), Vinický, Kopecký (46. Beneš), Jelínek (70. N. Marek) - Wolf, R. Tancer (88. Vyhnánek). Trenér Antonín Novotný.

1 Týnec n. S. 7 6 0 0 1 17:5 18
2 Jílové 7 5 1 0 1 16:6 17
3 Teplýšovice 7 5 0 0 2 21:13 15
4 Vyšehořovice 7 4 0 0 3 20:16 12
5 Průhonice 7 4 0 0 3 18:14 12
6 U. Janovice 7 4 0 0 3 13:13 12
7 Sedlec-Prčice 7 3 0 1 3 11:12 10
8 Miřetice 7 2 2 0 3 10:18 10