Útočníci Bílého Podolí se v sobotním utkání gólově prosadili až po změně stran

2. srpen 2014, 20:04
(aktualizováno: 2. srpen 2014, 20:04)

Tis - V sobotním přípravném utkání trenér FC Bílé Podolí Bohuslav Šváb zkoušel jiné rozestavení sestavy. Hosté nakonec na hřišti účastníka I. B třídy zvítězili 4:1:

Tis - Bílé Podolí 1:4 (0:0)

V prvním poločase trenér Bohuslav Šváb postavil sestavu 4 - 5 - 1. "To ale moc nefungovalo," přiznal s tím, že ve druhém poločase se vrátili ke své klasické sestavě. "Prostřídali jsme, dali jsme dva čerstvé útočníky. To se vyplatilo, postupem času jsme domácí začali přehrávat i fyzicky, konec už byl naší malou exhibicí," shrnul utkání kouč.

V 57. min. Šimon potrestal zaváhání domácího gólmana. Za tři minuty soupeř ranou zpoza vápna srovnal na 1:1 a pak už skórovali jen Podolští: "Na 1:2 dal Brunclík, když si na vápně míč narazil s Fejfarem. Potom Kachmarskyy proměnil samostatný únik a deset minut před koncem Kachmarského vysunul do dalšího úniku Čakovský," popsal gólové momenty Bohuslav Šváb.

Branky B. Podolí: 57. Šimon, 68. Brunclík, 72., 80. Kachhmarskyy. Bílé Podolí: Nečas - Fejfar, Šálený, Semínko, Svoboda - Šimon, Brunclík, Štoček, Trpišovský, Čakovský - M. Šváb. Střídali Chmelař, Kachmarskyy. Trenér Bohuslav Šváb.