V zápase v Karlových Varech Čáslav srazily špatné začátky obou poločasů

11. květen 2014, 12:56
(aktualizováno: 11. květen 2014, 12:58)

Karlovy Vary - Po dvou výhrách se fotbalisté FK Čáslav v neděli vypravili k utkání 27. kola ČFL na hřiště 1. FC Karlovy Vary. Brzké vstávání a dopolední termín výkopu se podepsal hned na začátku: Už ve 4. minutě hosté prohrávali 2:0!

Karlovy Vary - Čáslav 4:1 (2:0)

Domácí si brzy vybudovali dvoubrankový náskok: Už ve 2. min. Tůma po centru Kobylíka vyhrál vzdušný souboj s Antošíkem a o dvě minuty později Geňo úspěšně dorazil hlavičku Došlého - 2:0. Teprve ve 23. min. se hosté dostali k ohrožení Krbečka v domácí bráně, Pokorný ho ale svou hlavičkou nepřekvapil. I v dalších minutách tempo hry určovali Čáslavští, ovšem k výrazné šance se nedostali.

Také začátek druhé půle lépe vyšel Buldokům. Nejprve zahrozil Geňo po centru Kobylíka, ovšem skóre se měnilo až v 52. min.: Po Kobylíkově rohu se hlavou prosadil Hruška - 3:0. V 64. min. se domácí gólman Krbeček musel hodně natáhnout po střele Hoffmanna, míč ale vyrazil na roh, o chvíli později se do šestnáctky domácích protáhl Dolejš, ale nemířil přesně. Definitivní konec všem nadějím hostů přišel v 84. min.: Po kombinaci po levé straně Kobylík našel volného Bendu, který počtvrté překonal Antošíka. Pak už jen Rozsíval po faulu Vondráčka zmírnil prohru z pokutového kopu.

"K zápasu se vůbec nechci vyjadřovat," konstatoval trenér FK Čáslav Jan Kmoch.

Branky: 2. Tůma, 4. Geňo, 52. Hruška, 84. Benda - 87. pok. kop Rozsíval. Rozhodčí: Marek - Kříž, Košan. ŽK: Nerad, Došlý - Rendla, Melechovský. Diváků: 100. K. Vary: Krbeček - Benda, Tuhela, Plechatý (57. Plachta), Tůma, Nerad, Kobylík, Hruška, Geňo, Došlý (72. Vondráček), Hudec (77. Šturm). Trenér Pavel Medýnský. Čáslav: Antošík - Váňa, Karal, Rendla, Šandera - Dolejš (73. Mandula), Abena (57. Ujec), Pokorný, Rozsíval, Kocourek (57. Hoffmann) - Ojini (46. Melechovský). Trenér Jan Kmoch.